Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, miliarD

Z niewyjaśnionych do końca powodów pisownia ""miliart" mnie bawi :bezradny:

 

Ja mam w tym roku poczucie humoru prawie tak słabe jak gust muzyczny. :hide:

 

Tak się boję, że jutro nie wstanę, albo czegoś zaponę, albo nie będę wiedziała, co robić :zonk:

 

No nic, może przy książce polegnę :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

-15 z rańca, no heloł! :time: Szybkie kółko z psem, bo nie dało wyrobić.

Młodemu dziś urządziłam wagary i ruszył skoro świt z moją siostrą na narty.

Wczoraj wylądowałam jednak w sklepie, ale niestety nie za łaszkami dla siebie, tylko aby nabyć młodemu rękawice narciarskie, bo oczywiście te z ubiegłego roku zrobiły się za małe. No ja nie wiem, czemu one tyle kosztują? :(

Pokręcę się i czas upiększyć się do pracy. Ale ciężko wracać do roboty. Dobrze, że środa wolna.

 

Ḍryāgan, Ciężko się zebrać, ale dobrze do roboty iść, głowę zająć. Dobrego dnia!

 

Saszka, Hej! A dzieciaczek już nie śpi w ciągu dnia, żebyś mogła sobie podrzemać? Za młode jeszcze do przedszkola?

 

detektywmonk, Co tam będziesz podpisywał?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesooo minus 50 na dworze ale mi sie na tramwaj pedzic nie chce :( Wzilam procha i znow niemoc jest ze mna --- doslownie przeciwienstwo GW .

Czy ten mroz zelzeje?

Ten stary fon siadl mi calkiem wiec nie czuje sie komfortowo jak nie mam pod reke mozliwosci skontaktowania sie z kims w razie jakbym umierala nie? :roll::P

Milego dnia!

 

A mialam jeszcze do pani K jechac ustalic indywidualny plan na styczen ale jako ze mroz straszliwy to nie pojade , jutro mam warsztsty niech mi na nich ustali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×