Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

bywa że walę do puszek również z mosina,M4,BRENa i pepeszy.bywały trafione dublety pepeszne robiące w puszce owalne przestrzeliny.

Nie opowiadaj bajerów ;)

nie miałeś pepeszy w rękach,nie ładowałeś jej.pepesza kiedy ma zanieczyszczony zamek smarem i niedopalonym prochem wali dubletami.jedno naciśnięcie spustu i dwa strzały na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Nie wiem ile jest teraz na dworze, ale w pracy mam +16st. :shock: wieje od okien. Poutykałam czym mogłam i włączyłam grzejnik tuż obok siebie, mimo, że kaloryfery gorące. Jeszcze tylko jutro się pewnie wymarznę, a później ma być cieplej.

Zrobiłam sobie gorącą kawkę orzechową i grzeję dłonie o kubek.... oby do wiosny!

Wzięłam godzinę temu esci i najchętniej wlazłabym pod kocyk, bo zrobiło mi się śpiąco mi po nim. :bezradny:

 

Miłego i ciepłego dzionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mi pare słow o sobie, przyblizy mi to wasza osoba, jesli oczywiscie chcecie.

Ja akurat lubię pisać o sobie :P Jestem językoznawcą (j. ang), farmaceutą (w czerwcu egzamin na technika ) i dziennikarzem muzycznym (amatorsko). Pracuję z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. Mam cholerną słabość do słodkich blondynków z charakterem, w związku z czym się podkochuję w trenerze, który z nami przez pewien czas współpracował. Leczyłam się z epizodów depresyjnych, teraz głównie z psychozy, która się ciągnęła niezdiagnozowana całe życie. Mam jeszcze zaburzenia odżywiania i snu, w które nikt mi nie wierzy. Lubię piwo miodowe, Gwiezdne Wojny i przebierać się za Davida Bowie.

 

Skończyłam książkę o 4:00 nad ranem, wstałam, pojechałam do pracy na 8:00, oczy mam szpetnie przekrwione.

 

Najgorsza część tygodnia, czyli poniedziałkowe grupy już za mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×