Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ej a słuchacie ścieżek dźwiękowych do gier? Pamiętam jak dawniej uwielbiałam muzykę z Heroes, ale z późniejszych części (chyba czwartej albo piątej), a teraz sobie puszczam właśnie Oriego albo Child of light. Przeciez muzyka do gier jest taka piękna... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, jak grałam w Limbo to współlokator patrzył na mnie takimi wielkimi oczami i powtarzał wciąż że jestem pierwszą dziewczyną którą widzi, że gra.

 

Serio, co w tym takiego dziwnego?

 

Ja wielką fanką gier nie jestem ale ogólnie to każda dziewczyna jaką ja znam, ma jakąś swoją ulubioną grę. Chociażby Simsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór. ;)

 

Widzę że tu temat o grach. :D

 

dla mnie najlepszymi grami były: GTA i fifa, ubóstwiałam je kiedyś :)

 

Ostatnia Fifa w jaką grałem to była 2003. :mrgreen:

 

grałam np. w Limbo, w Ori and the Blind Forest i zakochałam się w... Child of Light.

 

Grałem w 2 pierwsze a na 3 się czaiłem ale że komp stary to odpuściłem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się uczę o neuroleptykach, terapeutka ze mnie ciśnie bekę, że mi zależy na piąteczkach z farmakologii szczególnie z działów, które biorę :P

 

Hmmm, mam pewien pomysł. Takie postanowienie. Umówmy się za tydzień od teraz i wtedy powiem w czym rzecz.

 

Jeśli jutro pójdę na zajęcia, to kupię więcej niepieskiego papieru do rysowania :105: Może w przyszłym tygodniu będzie więcej czasu. Tyle że dyrektor, to trochę peniam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo osobiście nie znam takich co grają, jeśli już to hodują jakieś tamagochi na smartfonach.

 

Słabo. Ja raz dziołche nauczyłem grać w PESa i jak była na studiach to ktoś miał xboxa w pseudo akademiku i mówili że z "babami" nie grają bo nie umieją. Jak gościowi wjebała 5:0 to nikt nie chciał z nią grać żeby siary nie było a tekst " z kim Ty grasz skoro cały czas przegrywasz wygrał. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się uczyć, ale przynajmniej duma z tego, że np. na co są małe a na co duże dawki neuroleptyków to mnie życie nauczyło :great:

 

Kiedyś to się strasznie przejmowałam co ludzie myślą o moim guście muzycznym, a teraz już niczego się nie wstydzę:

[videoyoutube=YGV6bCTMM5w][/videoyoutube]Ten kawałek dokładnie ilustruje mój ulubiony gatunek muzyczny, pomimo że mam rozliczne zainteresowania, to właśnie taka dynamika jest najbliższa memu sercu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, znowu tu zarzucasz czymś, co mi się bardzo spodobało, a czego nie znałem wcześniej... Widzę że nawet komentarz w ich profilu na last pisałaś ;) Sprawdzam czy w wykonawcach podobnych są jacyś, których słucham, widzę Bloodbound, Battle Beast (ten zespół bardzo lubię, choć poznałem go całkiem niedawno, przez moją byłą, z tym zespołem mi się skojarzył ten kawałek który wrzuciłaś :D), Dreamtale, Dragonland, Iron Fire, Skiltron, Celesty, HammerFall, Highland Glory, Excalion, Dionysus, Sabaton - tyle było na pierwszych 3 stronach podobnych wykonawców, pozostałych 10 stron już mi się nie chce przeglądać ;P Ciekawy jestem, czy któryś z tych zespołów może znasz/lubisz..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, ja kojarzyłam, że coś takiego powstało dla beki, ale jak byłam na koncercie gdzie supportowali Stratovarius i zaprezentowali prawie całą nową płytę, to się ubawiłam jak pierwszy raz od wielu lat. A potem zamieniłam kilka zdań z wokalistą i opowiedziałam mu, jakie mam marzenie :105:

No kilka z tych innych wymienionych przez ciebie zespołów znam z koncertów, a w jednym nawet mój niedoszły mąż grał, chociaż teraz to kto mi uwierzy, nigdy nie wiadomo, kiedy wariat żartuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×