Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Nerwuski ;):smile:

Noc minęła bardzo śmiesznie a ranek mnie ciągle wkurzał

Główną przyczyną tego było ostre padające na mnie promienie słoneczne i to że zostałem chyba wydymany materialnie, bo chciałem pomóc. :twisted:

Frajery są po to, żeby ich doić :twisted::mrgreen::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

u mnie upal sie zaczyna ( juz jest 30 stopni)

Wstal;am z bolem glowy ale nie dziwne skoro @ ...

Pewnie wiekszosc dnia w domu przesiedze , nie bede sie snula po tych upalach. Zreszta mam pobudzenie psychoruchowe od rana wiec musze obnizyc kortyzol i chyba poczekam az glowa mi przejdzie i troche pocwicze.

 

A zeby nie bylo ze marudze na swoja sytuacje i jestem biedna bo Mops m nie wrzucil w program aktywizacji to wrzuce kolczyki ktore robilam dla wielbicielki kotow.

11800559_459366464234597_3127067834453366804_n.jpg?oh=3ecf21aea216069bf3538ae7816ab42b&oe=56539E33

 

Juz powedrowaly do wlascicielki.

 

Milego dnia !

 

Musze chyba troche sie poograniczac z pisaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nerwuski ;):smile:

Podchodzi do ławki na której siedziałem pewien Pan.

Mówi do mnie Pani :shock::mrgreen:

Po czym uściskam mu dłoń mocniej i mówię

Czy tak może uścisnąć kobieta :?::mrgreen:

Okazało się potem ,że Pan źle widział :(

Pożartował trochę, koło mnie siedziały starsze kobiety, które ten Pan zagadywał :D

Z każdym w sumie żartował, gaduła niesamowita :lol::mrgreen:

Spoko kolo :D

 

Płatek róży, Dziękuję i Wzajemnie ;)

 

Forumowym Kobietom przesyłam buziaczki, a Facetom piątki ;):smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Siedzę sobie z maską na głowie i dumam, jak tu dzień rozplanowac. Muszę zmobilizowac się do czegoś, nie wiem, umówic się na kawę, czy coś...Nie ma wyjścia, trzeba na siłę wyleźc z nory.

 

platek rozy, ***** Platuś, piękne kolczykasy!!! Kochana, aż tak dużo nie piszesz, żebyś musiała się ograniczac. To dobrze robi tak zrzucic z siebie obawy i smutki. A nie wydaje mi się, żebyś tu się jakoś bardziej nakręcała. A zawsze jakoś postaramy się podnosic Cię na duchu.

 

nieboszczyk, Co Cię tak wczoraj bolało, ząbek? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatek róży ;) no o wiele dziwniejsze :mrgreen: dla mnie już standard :P

Powiedziałem temu Panu, czy tak brzydka może być kobieta :?::mrgreen:

Pani starsza odpowiedziała ( pewnie kłamała :P ) coś w sensie skończ Pan :mrgreen:

 

Znajoma co jakiś czas, lała swojego chłopa po twarzy, aż mi się go zrobiło żal i powiedziałem

Dlaczego go bijesz ? Odpowiedziała, ze u nich tak na co dzień wygląda. :twisted::mrgreen:

Mówię: Nie bij go. Ile mogę :P Mogłem miedzy nimi usiąść. Nie pomyślałem.

Znajomy, zamiast trzymać gardę, to przyjmuje razy od znajomej. :twisted::mrgreen:

Co ludzie umieją zrobić, dla miłości :?::shock:

Trochę miała rację, ale żeby tak go lać ? Dobrze że raczej z otwartej dostaje, czasami się wyślizgnie strzał z pięści :mrgreen:

Jak by mi dała w twarz to chwycił bym jej ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiłam właśnie lusterko :hide: mam nadzieję, że to na szczęście :P;)

 

Pytanie tylko, czy ten fakt nie wpłynie negatywnie na stan popołudniowego makijażu? :>

 

Nie siedzę z tapetą na papie, a zwłaszcza w domu i w takie upały ;) także o mój makijaż możesz być spokojny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę z tapetą na papie, a zwłaszcza w domu i w takie upały ;) także o mój makijaż możesz być spokojny :P

 

Dama nie ma papy! Dama powinna być umalowana, niezależnie od okoliczności. Dama idzie nawet spać z delikatnym makijażem, bo nie wiadomo, kto jej się przyśni nocną porą. <3

 

Na tym kończy się moja wiedza o damach. <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! ;)

Dopiero co wstałem. Świeciłem końcu na motylki, ale chyba wybrałem złe miejsce ;/ Motyle były, ale żadnych ciekawszych gatunków. Albo za dużo księżyca jeszcze.

Po 4 godzinach zabrakło mi benzyny. Także o północy zbierałem się z powrotem. Tylko tak samemu w lesie... :roll:

Strasznie dużo szerszeni przylatywało.

Miałem wrzucić foty, więc wrzucam, ale jak mówię, nic ciekawszego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze sklepu, na dworze straszny gorąc

Chyba już dziś nie wyjdę z domku. Wczoraj podczas malowania okazało się, że na suficie jest więcej bąbli, chyb a dziś dopiero skończę.

Robię sobie nadziewane kluski na parze na śniadanie, a co! :D

 

 

A makijaż? hmmm ewentualnie delikatny ;)

 

platek rozy, kolczyki świetne! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka! :)

Zazdroszczę wszystkim, którzy nie muszą dzisiaj wychodzić z domu.

Otworzyłam na chwilę drzwi na balkon. Natychmiast zamknęłam.

Dzisiaj będę pewnie odczuwać z bólem wszystkie konsekwencje mieszkania na najwyższym piętrze w bloku, z oknami ustawionymi na południe... (ciepło i słonecznie zimą, a latem... uhhhh)

Za 2 godziny trzeba wyjść z domu do "klienta", dobrze że się nie bawię z dzieckiem, tylko gadanie, obserwowanie, uczenie rodzica...

 

 

platek rozy, zachwycam się Twoimi kolczykami. Może zaczniesz jakoś intensywniej je sprzedawać, żeby sobie dorobić? Czy masz jakąś stronę, konto w jakimś serwisie? Może to by Ci pomogło w problemach finansowych? Zrobimy mobilizację forumową i sobie pokupujemy kolczyki od Ciebie :)

I nie przestawaj pisac na forum, nie pozwalam! ;)

 

Mag14, świetne przeżycie :D Czasami to takie przyjemne sobie porozmawiać z kimś obcym, niektórzy starsi ludzie są bardzo mili. Ale nie rozumiem tej historii o koleżance, dlaczego bije swojego chłopaka?

 

bonsai, minionek poprawił mi humor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×