Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Co za skunksy, numerów nie mają? :time: Spróbuję poszukac na oko. Jasnym o wiele lepiej mi wychodzi malowanie.

Zastanawiam się, czemu wszystkie dziewczyny tak pięknie pazuraski malują, a ja taka w tym marna jestem. Jeszcze na nogach to jako tako, ale ręce masakra. Nie mam chyba takiej sprawności w palcach, bo pamiętam jak wiązałyśmy z koleżanką wstążki na bombonierkach na dzień nauczyciela, jak jej to szło, a jak mi. Pewnie dlatego robienie biżu też mi tyle czasu zajmuje. Sztywnośc stawów? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, WIBO ma nr pod spodem wytopione w szkle tak jakby ;) bo naklejek rzeczywiście niema ;)

 

kosmostrada, żadnych wirusówek :evil: jeszcze brakuje, żeby mnie zaraziła tym paskudztwem :P

Ale niech sobie choruje w spokoju, narzekać nie mogę bo nie pamiętam kiedy ostatnio była tak chora, że leżała w łóżku cały dzień i nie wstawała. Myślę tylko co jej by tu na to z apteki wziąć, chciałam Atosse z przychodni pożyczyć, czy tam nawet Zofran dożylny, żeby chociaż z wymiotami się nie męczyła, ale nie ma u mnie w przychodni takich specyfików :( a to jest na receptę. Jak do jutra jej nie przejdzie to chyba poproszę panią doktor o wypisanie recepty, bo jutro też muszę podjechać do pracy na 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z paznokciami będzie dziwnie, bo jeśli chcę ćwiczyć na gitarze codziennie, to muszę je obcinać asymetrycznie. Lewa ręka wszystkie oprócz kciuka na krótko, żeby nie porysować gryfu, w prawej wszystkie długie oprócz małego palca, najlepiej jeszcze ścięte pod kątem, jak piórka do gry, kciuk w lewo, trzy palce w prawo. Rozumiecie? :mrgreen:

 

Zgłosiłam się na akcję w hospicjum, zbiórka kasy na ślubie, dzwoni do mnie koordynatorka, że jej nie będzie, ja mam ogarnąć i że druga dziewczyna mi dziś jeszcze puszki przywiezie i identyfikatory, tylko najpierw zadzwoni i powie, o której będzie. No to jeszcze w piżamie zabrałam się za sprzątanie, telefonu nie słyszałam, matce nie zdążyłam powiedzieć, ryp, domofon. Matka odbiera, dziewczyna pomyliła nazwiska i pyta o inną wolontariuszkę, matka na to, że nie zna człowieka. No to ja się pospiesznie ubieram i mówię, żeby otworzyła, bo to pewnie z hospicjum, no i przychodzi elegancka, uczesana koleżanka, a ja wyglądam jak przez okno... :hide:

 

Czemu ja nigdy telefonu nie słyszę, chyba że mam go w ręce :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, oj, wiem, jak bardzo dawno temu usiłowałam się nauczyc grac na gitarze, to miałam asymetryczne paznokcie, taki lans... :D

 

Zamilkliście moi drodzy, upał Was chyba powalił... ;) U mnie zrobiło się całkiem przyjemnie, mogę otworzyc okna. Jutro nawet u mnie ma byc ponad 30 stopni, to mi się nie podoba. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poleciłam ładnemu koledze sklep internetowy, bo zobaczyłam coś, co powinno mu się spodobać. Reakcja była umiarkowana. Ale ćwiczenie z niedopisywania wielkiej filozofii do tego w jaki sposób ludzie reagują na to, co do nich zagaduję zaliczone z oceną pozytywną :great:

 

Ostatnio w ogóle piszę do różnych dziwnych ludzi! Napisałam już do malarki, której obrazy mnie ciekawią, żeby ją pozdrowić; do firmy, która reprezentuje jedną z moich ulubionych pisarek, że ktoś naruszył jej prawa autorskie; do grupy zajmującej się replikami kostiumów, żeby dowiedzieć się jakie tworzywa i farby kupić; do dziewczyny, która sprzedaje gorset, żeby mi go wysłała... W prawdzie to wszystko przez internet, ale przenikam jakąś barierę, którą mam, że olaboga, ktoś mi nie odpisze, albo co gorsza odpisze i nie będzie zadowolon z mojej postawy :hide:

 

Trening czyni miszcza 8)

 

Może jutro pójdę do klepu plastycznego się dowiem o te farby, kleje, glinki i kulki szklane :shock:

 

W ogóle ktoś wrzucił artykuł, że jakaś dwunastolatka ma IQ 162, a to 2 punkty więcej niż Hawking.

Ja podobno jak miałam 6 lat, to miałam 156, to tyle co George Sand i Doda Elektroda :great:

A i tak słabo ogarniam, pewnie przez tę psychozę :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsypalo mi pyszczek i nie wiem zy to po hormonach czy to moze od slonca????

Nie podoba mi sie to , i zauwazylam ze wpadam w jakies male paranoje , dawniej obserowalam u wszytskich faldki na brzuchu ---dopoki nie schudlam , a teraz obserowalam wysypki na twarzy i oczywiscxie sie porównuje :hide::hide::hide::time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×