Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim!

 

Cyklopka - Zazdroszczę odwagi! Też bym tak chciała...

Zrobiłam twoje babeczki - są super, a przede wszystkim prosto i szybko, czyli tak jak lubię najbardziej. Zrobiłam też ciasto od Ktosi 1976. Powinniśmy tu założyc dział kulinarny :smile:

Ja jestem bardzo podobna do mojej starszej kotki. Czasem bez powodu pod tapczan albo cały dzień w budce, a innym razem po balustradzie, po rusztowaniach i sąsiadom do mieszkania :nono:

 

Muffiny są dobrym patentem, bo nie trzeba ich ubijać mikserem. Wszystkie inne ciasta, które umiem są ubijane. No chyba że kruche. Właśnie, bo mama ostatnio robi taką szybką szarlotkę na patencie... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja też wyszywam haftem krzyżykowym, ale przez problem z oczami i kręgosłupem muszę ograniczać działalność...a bardzo żałuje bo znakomicie uspokaja i piękne jest...

 

-- 27 sie 2014, 18:31 --

 

Od wczoraj /i znowu zmobilizowała mnie Karinka :D / zaczęłam proste ćwiczenia, a do tego prawie codziennie jeżdżę na stacjonarnym rowerku-dzięki temu, nie mam problemów z kolanami :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie lubisz ubijać mikserem, przecież to najprostsze...? Ja wszystko, co się da, robię mikserem, blenderem-ułatwiam sobie pacę jak mogę...

 

-- 27 sie 2014, 18:39 --

 

amelia83, jazda na rowerze jest super...poza świeżym powietrzem, które wdychasz, uruchamiasz mnóstwo mięśni :D

 

-- 27 sie 2014, 18:40 --

 

amelia83, Karinko, robisz na oleju, z jogurtem może?

 

-- 27 sie 2014, 18:43 --

 

Juto jadę do starszego Wnuczka-Filipka :yeah: Jesteśmy umówieni z Jego mamą wcześnie, nie będę czekać do powrotu Syna, bo On od razu chce mnie wozić i odwozić, a mnie to krępuje...a co to, ja jakaś pani jestem :roll: Pojedziemy autobusem-jakoś przeżyję...

 

-- 27 sie 2014, 18:44 --

 

Cieszę się bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jeśli umiesz wypiekać ciasta, ciasteczka, to i gotowania, jak będziesz miała taką potrzebę, nauczysz się bez trudu...

Ważne jest, by potrafić czytać przepisy, a później praktycznie je wykorzystywać. Okazuje się, że nie wszystkim przychodzi to z łatwością...

Gdy byłam mloda, pochłonięta dziećmi, nie lubiłam gotować, zaś teraz - uwielbiam. Tylko, że nie mogę zbyt długo stać w kuchni i nie wszystko możemy z Mężem jeść...zawsze coś, niestety :mhm:

Ciasta też mi wychodzą, jedynie nie znoszę tych z galaretką, robić oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, amelia- dziewczyny, jak już piekę, to korzystam właśnie z moje wypieki.com! Dla mnie przebojem z tej strony jest piernik staropolski, ten co musi leżakowac.

 

A dzisiaj w ramach sezonowego gotowania zrobiłam knedle ze śliwkami, ale ciasto na bazie twarogu, a nie ziemniaków. Pychota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×