Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne, że każda wizyta u jakiekolwiek lekarza, powoduje taki wstrząs...chyba nie?

Dzisiaj, tak jak obiecywał, endokrynolog przyjął mnie. Wyniki jednoznacznie wskazują na chorobę Hashimoto, która nie była wczesniej zbadana, a jest efektem radioterapii /14 lat temu :mhm: /. To pierwszy lekarz, który wyjaśnił mi to. Zmienił mi dawkę leku i mam obserwować siebie, swoje samopoczucie. Do następnej wizyty, już w przyszłym roku...

 

-- 26 sie 2014, 17:37 --

 

Już odreagowałam pobyt w przychodni i czuję się dobrze...pogoda jest OK, dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa::papa::papa:

 

jasaw, Aniu Kochana mozliwe ze te lęki masz zintensyfikowane jeszcze dodatkowo przez wariacje hormonow:**********

U mnie caly dzien leje , wedrowalam dzis po meiscie w kaloszkach i kiecce , ale nieszczegolnie sie czuje . Dol lapie odnosnie pracy , bo albo jestem za stara , albo za duzo umiem , albo umiem za malo. .... Czas leci a ja bez pracy co mnie frustruje ogromnie.Ciezko bardzo pod wzgledem finansowym.

 

Mam nadzieje ze bedziesz sie czula juz lepiej na nowej dawce hormonkow.Lekarskich wizyt takze nie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, być może, że tak własnie jest...zobaczymy.

Nie dziwię się, że jesteś przygnębiona...

Nie trać nadziei i w żadnym razie nie obwiniaj siebie, bo to takie czasy...

Dobre wejście, dobra praca - bez kogoś, kto Ci pomoże, jest naprawdę trudno.

 

-- 26 sie 2014, 17:51 --

 

Infinity, Kasiu, spotkanie rodzinne było w sobotę i niedzielę. Dzisiaj, poza wyjściem do lekarza, relaks całkowity i mamy taką umowę z Mężem, że i solenizant, i jubilat, są zwolnieni z codziennych obowiązków :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Hey hey :) bo ja juz malenko jestem , tak z doskoku .

 

 

jasaw, Aniu tak sadze , hormony potrafia nam zaburzyc caly organizm.

 

Wiesz nie trace (jeszcze)nadziei na znalezienie pracy , chodze wszedzie cv zostawiam , rozsylam. I dzis na terapii szukalysmy z terapeutka roznych roziwazan do mojej sytuacji. Zobaczymy .

mam nadzieje ze cos znajde i nie sfrustruje sie do tego czasu na dobre bo wtedy moze byc mi ciezko sie w pracy odnalezc gdyz mnie nerwy terpia.

 

Przynajmniej jedno juz umiem ---wiem ze moje doly i lęki nie sa z kosmosu ani ze nie biora sie z niczego. Teraz przyczyna stres zwiazany z brakiem i szukaniem pracy , zdrowy by mial dola z tego powodu a co dopiero ja 8) z moim umyslem specjalnej troski.

 

Mykam na filmik i na ciepla herbatke :)

 

Milego wieczorku Wszystkim.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×