Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, w moim otoczeniu, na zadupiu, to na pewno, ale to jest wyjątkowa wieś, zawsze była daleko w tyle pod każdym względem.

 

Niestety wiem co to znaczy mieszkać na zadupiu, wszyscy wszystko wiedzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, u mnie rozumieją jeśli masz problemy finansowe, zdrowotne ale nie psychiczne

 

-- 23 sie 2014, 11:04 --

 

jesteś wariatem który goni z siekierą i morduje ludzi, albo upośledzony umysłowo

 

I najchętniej wywaliliby Cię ze wsi goniąc za Tobą z pochodniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Infinity, i właśnie dla takich ludzi powinno być więcej kampanii społecznych uświadamiających, że choroba psychiczna to nie trąd i trzeba od takich osób uciekać, tylko normalna choroba jak np. nadciśnienie ;)

 

Może jakby puścili jakiś spot w TV Trwam, ewentualnie podczas M jak miłość, to ktoś by zajarzył cokolwiek, ale tak to wątpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odróżniają podstawowych pojęć, nie odróżniają terapeuty od psychiatry

jedno się zmieniło że potrafią pójść do psychiatry ale tylko prywatnie bo w poradni na NFZ leczą się wariaci

jednak przenosząc się do małego miasteczka, ode mnie 12 km, zaskoczyły mnie kolejki do psychiatry tylko że to nie jest poradnia zdrowia psychicznego tylko przychodnia gdzie przyjmują różni specjaliści

 

-- 23 sie 2014, 11:10 --

 

Makabra, Infinity, i właśnie dla takich ludzi powinno być więcej kampanii społecznych uświadamiających, że choroba psychiczna to nie trąd i trzeba od takich osób uciekać, tylko normalna choroba jak np. nadciśnienie ;)

 

Może jakby puścili jakiś spot w TV Trwam, ewentualnie podczas M jak miłość, to ktoś by zajarzył cokolwiek, ale tak to wątpię

o tak! jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, jak musisz to żyjesz bo co innego zaradzisz. Jesteś młodziutka więc bardziej Ci zależy na akceptacji, ale z czasem bardziej będziesz miała to w czterech literach choć nie da się żyć bez ludzi, ale może nabierzesz śmiałości bo mniej Ci będzie zależeć na ocenie.

U mnie jest dużo lepiej pod tym względem odkąd nie mam już naście lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, jak musisz to żyjesz bo co innego zaradzisz. Jesteś młodziutka więc bardziej Ci zależy na akceptacji, ale z czasem bardziej będziesz miała to w czterech literach choć nie da się żyć bez ludzi, ale może nabierzesz śmiałości bo mniej Ci będzie zależeć na ocenie.

U mnie jest dużo lepiej pod tym względem odkąd nie mam już naście lat

 

Zazdroszczę, ja cały czas chciałabym być normalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, wiesz przecież i że zdrowi ludzie też chodzą nawet dla chęci rozwoju, ale ... wolę już zamilknąć :mrgreen:

 

-- 23 sie 2014, 11:24 --

 

Makabra, normalna:/ ja chciałabym być zdrowa, jak większość osób o tym marzy. Chciałabym realizować swoje marzenia:szkoła, praca, studia :105: Pojęcie normalności dla mnie nie istnieje. Widzę że jestem pod niektórymi względami jak wgląd w siebie, kontakt z emocjami, moralność, tolerancja do inności, jestem bardziej "normalna" niż większość osób w moim otoczeniu.

 

-- 23 sie 2014, 11:29 --

 

Jest tak że ten co chleje i tłucze rodzinę jest bardziej "normalny" niż ten co leczy się psychiatrycznie :roll:

 

-- 23 sie 2014, 11:30 --

 

przynajmniej tak wygląda u mnie na wsi

 

-- 23 sie 2014, 11:34 --

 

jestem wytykana i krytykowana, że daje "dobrze" jeść psiakom, że przesadzam, na dodatek jeżdżę z psiakiem do weta

będzie szło do przodu bo sąsiedzi z Wawy którym by wszyscy dupę lizali bo mają pieniądze ich zdaniem, też dbają o psiaki, mają dwie sunie, więc to że nie jestem jedyna i ktoś robi podobnie kto się liczy na wsi, to ode mnie odczepią

wcześniej były ploty że molestuje seksualnie psiaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu osoby starające się o prawo jazdy? Jak wrażenia po egzaminie wewnętrznym? Jestem po takim w szkole jazdy - lipa. Za pierwszym razem zabrakło mi jednego punkta, z mojej winy. Za drugim razem było jeszcze gorzej - zabrakło 18 punktów. Wiem że popełniam błędy i mam rozrzut punktów od 65 do 74 ale tego się nie spodziewałem. Zależy mi na zakończeniu sprawy do końca września a w tym czasie wyjeżdżam na dwa tygodnie za granicę. Niech wybuchnie ten islandzki wulkan to może zyskam trochę czasu na zaliczenie prawka bo samoloty będą uziemione :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej były ploty że molestuje seksualnie psiaki

Że co??? Wiem z autopsji że na głębokiej prowincji nie liczą się ze zwierzętami. Że psy chodzą samopas a do weterynarza mało kto prowadzi. Że psy najczęściej widzą tyle świata na ile pozwala 5 metrów łańcucha. Ale tego jeszcze nie grali :/ Współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

los_historicos, 1 metrowy łańcuch, 5 metrów to wypas ;) Do tego bez czystej wody. Co widzę wodę to całe kromki chleba pływają i niewymieniana miesiącami.

 

-- 23 sie 2014, 12:59 --

 

Teraz budują kojce. Metr na metr. Całe w betonie i bez dachu, zacienienia. Pies w 30 stopniowym upale, nie ma wody, beton więc nie ma gdzie wykopać chłodniejszej ziemi, a beton aż parzy. Często widzę psy w kolcu i do tego na łańcuchu. Pies nie wychodzi oczywiście z kojca.

Też mam sunie uwiązaną, ma ze 4-5 metrów łańcucha, jest wyprowadzana na spacery, często nocuje w domu. Biedny jej los, ale nie mając ogrodzonego podwórka, a że to jest diabełek który potrafi zadusić gęś czy kurę, bo były skargi i policja nasyłana. Jeszcze bym kichała gdyby była tylko ona to by była w domu a na podwórko na smyczy, ale mając w sumie 4 to jest nie do pogodzenia, bo się gryzą i muszą być osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, masz rację. Obserwuję u siebie wyraźnie wzmożoną nadwrażliwość emocjonalną. Może we wtorek dowiem się, czy ma to związek z tarczycą?

 

-- 23 sie 2014, 15:29 --

 

Na ból głowy nie stosuję leków...relaksuję się, ew.nacieram głowę-skronie i czoło- amolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×