Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

AddictGirl21, w swoim otoczeniu mam kilka osób starszych, ode mnie, które cierpią strasznie z tego powodu. Nawet nie sądziłam, że rozmowa telefoniczna ze mną, może sprawić Im tak wiele radości. A jednak tak jest. Miłe, ale przykre...

Staram się regularnie kontaktować się z Nimi, ale nie zawsze jestem w dobrej formie psychicznej, a te rozmowy wymagają mnóstwo empatii, cierpliwości, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Wiem o czym piszesz Jasaw. U mnie jest podobnie. Obserwuję samotnych sąsiadów w podeszłym wieku i widzę jak bardzo cierpią. Prawie zawsze staram się zagaić jakąś rozmowę bo widzę, że wywołuje to uśmiech na ich twarzach ale tak jak Ty nie zawsze jestem w dobrej formie psychicznej żeby wdawać się w rozmowy z samotnikami. Wiesz i tak sobie myślę, że to takie niesprawiedliwe, że Bóg dzieli ludzi na tych samotnych, cierpiących i tych stadnych, szczęśliwych. Tak nie powinno być. Nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo cieżko jest uwlonic sie od tego forum. Moze te forum to jakas klatwa za grzechy z poprzedniego wcielenia hieheiie

 

Akurat forum samo w sobie jest bardzo spoko, to nasze dolegliwości trzymają nas tutaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×