Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, sobie płacze i mi to ulge jakas daje, szukam sposobow zeby zajac czyms glowe szukam na jaki film sie wybrac do kina, zamowilam sobie 2 ksiazki, pije meliski jedna za druga (mozna przedawkowac melise?) :P

 

-- 19 cze 2014, 19:34 --

 

czarnobiała mery, kochana jesteś, dziękuję :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, wlasnie chcialabym miec recepte na doła...co robic, jak sie bronić przed kolejnym nawrotem...a tu... nie radze sobie :oops:

czarnobiała mery, spoko, co porabiałas?

 

-- 19 cze 2014, 19:45 --

 

kiedy wpadam w depresje nie jestem w stanie sprostac moim obowiazkom i tego mi najbardziej zal i wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dzisiaj, a właściwie to od wczoraj cały dzień byłam z M., łaziliśmy sobie po mieście, jedliśmy obiad i lody i w ogóle jak jestem przy nim, to zapominam o całym świecie. Nigdy w życiu nie byłam tak bardzo zakochana.

Karina, a idziesz do tego lekarza? Może jakieś nowe leki by pomogły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, wiem że pomaga mi szkoła, ale nie zawsze to możliwe, wyjście z domu, zabawa z psiakami, czasem pogawędka z kimś przed którym nie muszę udawać, rower bardziej pomaga niż spacer bo spacery coś słabo na mnie działają może dlatego że traktuje je jako obiązkowe wyprowadzenie psiaków i spalenie kcal. Pomaga spontaniczność i to zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, nooo inni jak maja depreje nie zaniedbuja awoich obowiazkow jest im bardzo ciezko ale to robia, a ja jestem w takim stanie ze do niczego sie nie nadaje, jestem najgorsza, wstyd i za siebie , 2 tygodnie siedzialam w domu po swietach i znowu... czasami zastanawiam sie czy ja to robie specjalnie, bo mi to na reke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×