Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

kochani wrocilam do domu juszzzz od 7 mnie nie bylo praca zapiedrol i po pracy z kolezanka z pracy bylam zapisac ja na terapię i byłysmy zjesc w barze mlecznym pyszny cieply obiadek... :smile:

co u WAs

pije herbatke i ide do M on mial dzis tez ciezki dzien zapieprz w pracy, potem z autem u mechanika i przeprowadzke koledze pomagal...buziakiii od amelki :P;) jeszcze jutro...i niezdiela 2uge4p4.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, aaaa spoko, zapieprz bo sezon juz sie rozkręca...ale pozytywnie zmeczona jeste... w pracy nie mam czasu mysleć o tym o czym nie powinnam, tzn. o głupotkach a Ty jak tam :**** ;) jeszcze jutro do 15 i niedz dla mnie :105: bo teraz bede pracowala 6 dni wtyg. po 11 godzin do 12 czasami i soboty od 7-15 wiec trochę ciężko ale damy radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Jade do Ciebie ! :D jak tylko nie leje to sie mnie spodziewaj:D

 

 

Anel92, ja ide 23 :) Trzymam kciuakski :great:

 

 

mirunia, Hey Hey . Tak dzis mowili rano w tv ze taka pogoda ma byc do srody. dramt. Ja dzis bede ogladala filmiki i czytala , chce dokonczyc Pasje WG hanki i mam juz w kolejce dwie inne ksiazki .

 

Juz jestem taka niespokojna na taka niepogode.

 

-- 17 maja 2014, 09:46 --

 

mirunia, co dzis gotujesz?

:105: U mnie chyba risotto z kurczakiem i warzywami na sposob hiszpanski z papryka, kukurydza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :papa: Oj ta pogoda, ja wczoraj przespałam popołudnie obudziłam się koło 20:00 i dalej poszłam spać :roll:

 

-- 17 maja 2014, 08:51 --

 

platek rozy, Ja za Ciebie też trzymam kciuki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×