Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, No tak, ojciec :roll: Ja się potwornie w nocy spociłam, chyba po tej tabletce na opuchlizny, tak jakbym wypacała wodę z organizmu :shock: Do tego ciągle latam sikać :time: A poza tym tak wiesz, 21 maja mam komisję trochę się denerwuje, w poniedziałek i wtorek wędrówki do lekarzy to też jestem zestresowana co ze mną zrobią

 

mirunia, Ja niestety potrafię spać na siłę, jak mam doła, źle się czuję, zasypiam dosłownie na siłę, zdarza mi się to robić, jak to psycholog moja była powiedziała zamiast rozwiązywać problemy to je przesypiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, O matko, to rzeczywiście dietę rzuciłaś w kąt :lol: Nie wiem czy nie zwrócili uwagi, bo ciekawe jest to,że z mojej rodziny też ktoś choruje na depresję i nie chodzi do psychologa od kilku lat już, grupę ma i żadnej opinii psychologicznej i nic takiego nie chcieli :roll: Tylko od lekarza prowadzącego...Ale zobaczymy co z tego wyjdzie

 

platek rozy, Pewnie nie można, ale na razie mam, może mi ta opuchlizna zejdzie bo przecież zwariować można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, To mi lekarka nie mówiła,że 3 dni ale w poniedziałek już do niej idę to jak nic nie powie to zapytam jak długo je brać, na razie powiedziała, że mam brać 1 tabletkę rano..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, widzisz gdy pacjent jest pod opieką psychologa to wtedy jest wymagana, jak nie jest to nie jest wymagana, nie, choruje na depresję ale nie chozi do psychologa od kilku lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×