Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

comatom, :D

hejka wszystkim

mam zajebisty prezent dla mojej mamy

fartuszek rozowy kuchenny i rekawica z napisem

super mama drugiej takiej nie ma na swiecie 8) niech ma :lol: wogole w kwiaciarni to dostałam troche drogie ...i bylam zamowic leki i jutro zadzwonia jak juz beda

 

zjadlam schabowego z chlebem babcia M imieninki Zosi dzisiaj

wlasnie znajomy dzwonil

a wczoraj spotkala mnie mila niespodzianka spotkalam kolege z terapii jakies 3 lata sie nie widzielsimy i bylismy w maku i na kawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mi już zdrowie siada całkowicie :( Dziś byłam na badaniach, po tych ilościach leków lekarka podejrzewa u mnie problem z wątrobą, w poniedziałek będę znała wyniki i w poniedziałek idę do lekarki, kazała mi iść do psychiatry,żeby zmniejszył tą ilość leków które mam :( nie wiem jak będę funkcjonować, czasami najchętniej zakończyłabym ten swój zasrany żywot

 

-- 16 maja 2014, 08:36 --

 

:oops:

 

:lol:

 

-- 16 maja 2014, 08:37 --

 

kurde miał być ten żółw "foch i ch*j" ale mi się nie wkleiło :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Wyniki już są do niczego bo miałam wcześniej robione badania krwi i już miałam podwyższone coś tam na wątrobie, czuję się bardzo źle, mam biegunki boli mnie brzuch straszne wzdęcia i do tego okropnie spuchnięte nogi

Teraz mam kolejne kontrolne badania, żyć się odechciewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Nic mi nie dała bo nie wie co to jest czekamy na kolejne wyniki, nerki mam zdrowe, przeszłam badania,

 

-- 16 maja 2014, 09:04 --

 

dała tylko tialorid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Na prawdę wszystkiego się odechciewa, psychicznie jestem rozsypana, fizycznie też jest coraz gorzej :why: Wszystko siada po kolei, nie mam już siły na prawdę, pracy też nie mogę znaleźć, czekam na komisję i dłuży się to strasznie, leki muszę kupować nikt się nie pyta za co, co to za życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, kup preparaty na odbudowe watroby j a mialam po lekach ktore dostalam po operacji (bardzo silne byly) zle wyniki watrobwoe i esseliv forte mi pomogl . wrocily wyniki do normy

 

Witajcie Kochani:**************

 

Mam wezwanie na kolejna komisje Zus tym razem do orzecznika , oszaleje. Badz tu zdrowy czlwoieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×