Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie sa Wszyscy? :?::?:

 

cześć Hania, a na kolacji pewnie, sama właśnie konsumowałam, teraz piję herbatkę :D

 

hania33 co się dzieje z hormonami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, dla ludzi to jedno i to samo, dla nich jestem marginesem

 

diagnoza jak każda inna, coraz więcej ludzi leczy się psychiatrycznie... takie czasy, ludzie nie wytrzymują tego pędu, coraz słabsze osobniki... praca, rodzina, różne kłopoty i stąd załamania nerwowe i inne dziadostwa psychiczne. Nie Ty pierwsza i ostatnia tak ma, trzeba się podkurować i żyć dalej Kochana, dasz radę i nie myśl dzisiaj pesymistycznie, jutro będziesz miała lepszy nastrój... zobaczysz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety też rzadko bywam w Gdańsku, bo trochę mam daleko, a chodziłabym po plaży...

 

Mnie już w ogóle nie interesuje, co myślą o mnie ludzie, na których mi nie zależy, natomiast uważam, że wobec diagnozy moi bliscy robią się bardziej wyrozumiali... Ale to też poniekąd dlatego, że nie jestem jedyną osobą w rodzinie, co chorowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barbieturan, dla mnie najgorszy dzien w tym roku :-| jestem w okropnym dole, prawie całe dnie przesypiam płaczę, nie mam siły sie ogarnać..choc dzis troche lepiej mi zrobiło wzięcie benzo posprzątałam mój burdelik cos ugotowałam wykapałam się a wczesniej od tygodnia nie mam siły na kompletnie nic, nic nie cieszy nawet towarzystwo znajomych, przy nich mam wrazenie ze jestem jeszcze bardziej dziwna od normalnych ludzi, jak słucham ich, ich plany, to co robią to takie odległe od tego jak sie czuję, jestem zamknięta w skorupie marazmu :why:

wogóle czesć wszystkim, nie chcę wam smęcić :why: nie mam nic ciekawego do zaoferowania sobą, bo czuję się nikim :(

choc jest jakas malutka siła walki we mnie :( , odzywiam sie zdrowo pije soki, aloes biorę leki, magnez omega 3 wit D staram się czytać, coś oglądać czytam jak inni sobie radza z depresja na blogach i tutaj...szukam swojego sensu zycia swojego celu który utraciłam po drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×