Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

LATEK1962, tak, taką mam diagnozę zaburzenie depresyjne i lękowe mieszane,znacznie obniżony nastrój i bardzo obniżona psychoruchowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, Na razie czuję się dobrze :) wczoraj spedziłam super dzień. Byłam u koleżanki na kawie , później z nią i z jej chłopakiem poszliśmy na kocyk, piliśmy piwka a później wróciliśmy i zamówiliśmy pizze.. dziś obudziłam sie przed 7 i jak wstałam sobie zrobic herbate to mi sie słabo zrobiło, to poszłam z powrotem do łóżka i wstałam przed chwilą..nie wiem co to było ale 3 dzien nie biore solianu, a jak u Ciebie? wrócił juz Twój chłopak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, To może słabo Ci się robi dlatego,że nie bierzesz solianu??? Fajnie,że spędziłaś miły dzień :) Mój wraca za około 1,5 godz będzie w domu. A ja się czuje tak sobie, dalej mnie męczy przygnębienie i dodatkowo denerwuję się tą komisją i grupą. Wczoraj na noc zrobiłam sobie maseczkę na twarz bo już patrzeć na siebie nie mogę, jakaś taka szara jestem i mam sine oczy

 

acherontia-styx, hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Jeszcze nie. Dzięki za kciuki, przydadzą się. W czerwcu jadę do Urzędu Pracy, nie spodziewam się niczego przełomowego, ostatnio dała mi 2 ogłoszenia z czego jedno nie było aktualne, a na drugim biegła znajomość języka niemieckiego, w moim mieście ciężko jest z pracą, dlatego tak zależy mi na grupie, może wtedy coś się zmieni bo łatwiej znaleźć pracę z grupą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, acha to już wraca :) mnie sie bardziej wydaje że przez ten ketrel mi sie słabo zrobiło. zobacze jeszcze czy to sie powtórzy.

Fajnie,ze zrobiłaś sobie maseczke, choć pewnie i na to nie masz ochoty. Ja jak miałam silną depresje i nerwice to leżałam całe dnie w łóżku w piżamie, mama mi jedzenie podawała bo do kuchni nie wychodziłam, nie myłam się, włosy to był jeden wielki kołtun, tylko spałam.. teraz sie chociaż umyje i czasem gdzieś wyjde, ale też mam dnie gdzie tylko śpie cały dzień..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, A do tego moja depresja i lęki nie ułatwiają mi pracy z ludźmi, wycofuje się często, sama praca też jest dla mnie wyzwaniem, także nie jest mi łatwo :why:

 

-- 03 maja 2014, 10:26 --

 

Ahma, No to ja też tak mam,że leżę w łóżku, nie wychodzę, nie myje się, nie maluje, wczoraj trochę się wzięłam za siebie bo na prawdę nie mogę na siebie patrzeć, jak taka ofiara losu. Możliwe,że przez ketrel bo chyba dużo go bierzesz nie? I mocno Cię usypia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, tak biore 200mg czasem 300mg. na poczatku brałam 100mg ale przestało działać. Taka dziewczyna na forum pisała mi że i 400mg po pół roku na nią już nie działa usypiajaco, wiec sie tego troche boje że przestanie działać, a wiecej niż 300 nie mam przepisane.

Chciałabym dziś pojechac do Roberta ale czekam na ojca to zależy jaki wróci z pracy, pijany czy trzezwy , bo jak pijany to nie pojade :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Właściwie to sama nie wiem, ofert jest mało więc przeglądam wszystko, na pewno odpadają telemarketingi bo nie nadawałabym się do dzwonienia i wciskania przez coś, nie lubię rozmawiać przez telefon i o jeszcze nakłanianie do kupna albo u mowy mnie przeraża i na pewno nie żaden sklep typu spożywczy...a tak to nie wiem, wcześniej pracowałam trochę na kasie w markecie, w kebabie i jako pomoc w pracy biurowej, mogłabym iść na kasę pracować ale tylko do biedronki jak już bo tam nie ma tych wszystkich kart, jak pracowałam w markecie na kasie to ręce mi się trzęsły strasznie bo były kolejki, ludzie oczami wywijali i do tego mieli różne karty zniżkowe i bony i wszystko mi się mieszało, w biedronce jest trochę mniej tego wszystkiego, tylko Ci ludzie kupujący nie wiem czy bym wytrzymała, ewentualnie zastanawiałam się pracą na produkcji, sama nie wiem co chce robić przez tą depresję i nerwicę bo mnie okropnie ograniczają, chciałam też iść do szkoły policealnej ale mam mętlik w głowie, nie wiem do jakiej miałabym iść bo nie wiem co chcę robić, tak jakbym zgubiła siebie

 

-- 03 maja 2014, 10:33 --

 

Ahma, :( Biedna z tym ojcem jesteś :**** Organizm się pewnie przyzwyczaja do leków, dlatego tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, Właśnie nie wiem Asiu co ze sobą zrobić :( nie mam na siebie pomysłu żadnego, przeglądam te kierunki i niczego nie czuję,może ta farmacja nie jest taka głupia, ja bardzo chciałabym być kosmetyczką ale odłożyłam ten plan już jakiś czas temu bo przez nerwice ciągle drżą mi ręce i ciężko jest mi to opanować, do tego stres i nie byłabym w stanie chyba niczego zrobić :( a chciałabym robić paznokcie, makijaż :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, no tak, jeszcze trochę mam, całe wakacje, we wrześni już chciałabym być pewna co chce robić,żeby zapisać się do jakiejś szkoły

 

-- 03 maja 2014, 10:50 --

 

uciekam, głodna znowu jestem :oops: papa :papa: :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :papa: znowu jestem :D

zjadłam późne śniadanie i umyłam głowę, wymodelowałam włoski i ogarnęłam się... mogłabym teraz gdzieś wyjść, ale patrzę... :shock: za oknem pada i pochmurno... :( co za weekend!! :hide::hide:

czekam na słoneczko, jak u Was z pogodą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×