Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, Ahma, :********* witajcie

no to mam tak samo jak w Krakowie, a słońce pomimo chłodu wiele by dało na poprawienie humoru i nastroju, przynajmniej na łeb nie kapie, nogi suche na spacerze... a tak trzeba siedzieć w domku. Mogę iść na koncert na 16tą, jak nie będzie padać to może pójdę się odchamić :mrgreen:

 

-- 03 maja 2014, 12:05 --

 

płatku, co porabiasz i jak się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wzielam sie za robienie obiadku , mam filety z kurczaka i zrobie do tego salate ze smietana i koperkiem.

Poryczalam sobie pol ranka , porozmawialam z Kasia przez fona i mi ciut lepiej.

 

A Co dzis gotujecie? Ja moze sie wezme za koraliczki to porobie kolczyki . Tylko cos weny brak :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dobrze, że Ci już lepiej, płacz też pomaga wyciszyć się, wyrzuciłaś z siebie złe emocje.

Ja dzisiaj ugotuję tylko młode ziemniaki do pieczonego udka (wczoraj upiekłam kilka udek) i też mam sałatę i cały pęczek koperku, to dodatek mamy taki sam :D

Obejrzałam defiladę w W-wie, lubię te piękne nasze mundury :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam,

czuję się dzisiaj dziwnie, wczoraj pomyliło mi się i wieczorem wzięłam 2 tabletki neuroleptyku, spałam ponad 12 godzin i ciągle jestem oszołomiona i chwieję się na nogach, dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić.

Skończyłam właśnie przygotowywać zajęcia i czuję się cholernie zmęczona. Zabiorę się chyba za pisanie wierszy, żeby trochę odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj ugotuję tylko młode ziemniaki do pieczonego udka (wczoraj upiekłam kilka udek) i też mam sałatę i cały pęczek koperku, to dodatek mamy taki sam :D

Ale pyszny obiadek, a mi się nie chcę robić obiadu, no ale muszę zrobić

 

-- 03 maja 2014, 12:04 --

 

Ja moze sie wezme za koraliczki to porobie kolczyki . Tylko cos weny brak :bezradny:

Fajnie, robisz koczyki? A jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, witaj Kochana, to odpoczywaj dzisiaj, pomyłki się zdarzają, ale osłabiona jesteś przez to :roll:

wypoczywaj, do jutra minie to osłabienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, bardzo daleko :\

 

U mnie kropi to chyba nici z tego. Dostalam zaproszenie od mojej ciotki na obiad ale nie pojde bo mam z nia napieta relacje i znow bedzie mi wmawiala ze sobie nie radze i ze wymyslam.

 

czarnobiała mery, :************* mam na fb kilka fotek kolczykow ktore robie , rozne takie zalezy od pomyslu>:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, czuję się średnio, miałam mały lęk, wzięłam hydroxizinę i trochę lepiej... to wszystko przez pogodę, bo planowałam inaczej spędzić dzień, a tu plucha i nastrój do kitu

 

platek rozy, szkoda, że planty daleko, pięknie tam jest, spacer marzenie i stare miasto cudne... w ogóle Kraków uroczy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a wytłumaczysz mi jak robisz, żeby z koralika wystawało ogniwko? Bo ja tak nie umiem, więc na razie tylko nawlekam korale na naszyjniki, bardzo to lubię.

Myślałam jeszcze, żeby zacząć robić kolczyki/breloczki z profesjonalnej modeliny, ale jeszcze nie jestem pewna czy chcę w to inwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, j a kupuje specjalne szpilki do kolczykow ktore albo sa z koncowkami juz albo bez koncowek i te bez konowek wole bo wtedy sobie sama docinam na odpowednia dlugosc i zaginam specjalnymi kombinerkami ( takimi malutkimi) do bizuterii

 

-- 03 maja 2014, 13:33 --

 

czarnobiała mery, dziekuje :********** to siedzimy dzis wszytskie w domach :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, kolczyki piękne dziergasz, takie subtelne :great:

 

no to siedzimy w domu dzisiaj, nie chce mi się iść na koncert patriotyczny, obejrzałam trochę w tv i wystarczy :mrgreen:

 

oskrobałam ziemniaczki i już się gotują, będzie pyszny patriotyczny obiadek dzisiaj :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×