Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest do kitu :why: Jedno konto mi zablokowali i nie mogę pobrać pieniędzy a w drugim banku mają awarię systemu.

Mam wyniki testu osobowości. Jest tam jeśli dobrze odczytałam czyjeś pismo: depresja, histeria i hipochondria.

 

-- 26 mar 2014, 12:49 --

 

Nie mam kasy na bilet jeżeli ta awaria się przeciągnie. Poza tym jestem strasznie głodna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, nijak się czuję. Żyję tak jakbym nie żył.. kogo to obchodzi ?. Nawet tu mnie praktycznie wszyscy olewają.. Tu, w realu.. i jak mam się czuć ? :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja :) a ja sie boje ze bede widziala duchy i ze w ogole zeswiruje;/ masakra

 

-- 26 mar 2014, 16:28 --

 

wieslawpas, tez tak czasem mam ale wtedy staram się czyms zająć

Aluś, a tak jak ja miales ?

 

-- 26 mar 2014, 16:32 --

 

byłam z dzieckiem w kids clubie, zrobilam jej nalesniki ale zasnela a teraz gotuje zupke i szukam wsparcia a tutaj pusciutko ;/

 

-- 26 mar 2014, 16:33 --

 

na marginesie zazdroszcze Wam słoneczka, u mnie ponuro i chyba bedzie cos padac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94,Czytałem, że masz problemy z wagą. Też miałem niedowagę wiele lat temu, ale zacząłem leczyć tarczycę i jest już ok. Chociaż wciąż mam słaby apetyt . Badałeś się w tym kierunku?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dopadło tradycyjne ostatnio o tej godzinie zmęczenie. Plus jest taki, że gdy jestem senny to lęk maleje. Gorzej, że jestem w pracy, gdzie powinienem myśleć, robić...

Mój ostatni wniosek jest taki, że zmarnowałem ostatnie 4 miesiące życia. Okropne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, jeśli nawet zmarnowałeś 4 miesiące to co to jest 4 miesiące wobec całego życia?? po co o tym myśleć...?? staraj się zeby więcej go nie marnować i wyciągaj wnioski z błędów

 

-- 26 mar 2014, 16:44 --

 

Aluś, ale lęk że zobacze duchy ? ze zwariuje to ok juz to przerabialam ... a moze jedno się łączy z drugim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, Zmarnowałem znacznie więcej niż tylko te miesiące. Pocieszam się tym, że to nie tylko moja wina, ale też choroby, otoczenia itp. Będzie lepiej, przynajmniej mam taką nadzieję i będę się starał :)

 

Lonely94, Co to znaczy, że nie masz możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, ja choruje 7 lat to jest dopiero marnowanie życia... tylko że mimo że 7 lat choruje przez ten czas wiele zmienilo się w moim życiu wiec czy to jest zmarnowany czas?? chyba nie bo pomimo zlego samopoczucia jest tyle pieknych chwil za mną...

 

-- 26 mar 2014, 17:04 --

 

nie wiem czy będąc zdrowa doceniala bym az tak te dobre dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×