Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, a u mnie raczej dno. siedzę na zwolnieniu, na którym wcale nie chcę być i nie wiadomo ile jeszcze tak posiedzę. wolałabym chodzić normalnie do pracy. leki wczoraj mi neurolog odstawiła, także już nie biorę. a u Ciebie jak po tej sertalinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no własnie ...o to samo pytam.... ale ja muszę się bardziej przeływać, nie uciekać, ostatnio chowam głowe w piasek wiem to widzę, czuję, słaba sie zrobiłam bardziej niz byłam :oops::P a ogólnie jestem spokojna i cicha a teraz na dokładkę wycofana i przestaszona....Walczę z tym :!: mimo wszystko trzeba iść ... :!: po co kochana Tobie do Zusu papierki?

 

-- 26 mar 2014, 11:58 --

 

PJT, ja mam okno na łsoneczną stronę i otwarte mam okno ina podkoszulku siedzę :D

 

-- 26 mar 2014, 11:59 --

 

acherontia-styx, hejka kochana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, znow musze skladac o przedluzenie swiadczenia ale nie wiem czy mi dadza bo ostatnio mnie straszyl facet ze mi nie da i wymyslil ze mam miec jakies badanie eeg glowy ktorego mi w szpitalu nie zrobili a jaki ja mam wplyw na to co w szpitalu za badania robia>?

Tez jestem wycofana i przestraszona . :bezradny::bezradny::bezradny::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, cześć Karinko ;) jak tam u Ciebie?

 

platek rozy, a czemu eeg? ja mam teraz zabawę w tym temacie, bo tydzień temu neurolog dał mi skierowanie do szpitala celem wykonania wideoEEG. wszystko fajnie, tylko lekarz kwalifikujący i umawiający termin przyjęcia omówił przyjęcia twierdząc, że takie badanie można zrobić ambulatoryjnie, z tym że 4 inne osoby pracujące na różnych oddziałach związanych z neurologią w tym samym szpitalu twierdzą, że badania ambulatoryjnie nie można zrobić, bo to jest robione po deprywacji snu.

jutro jadę się umówić na to badanie ambulatoryjnie, ale coś czuję, że z tym będą jeszcze jakieś jaja :P

nie mijają Ci te działania uboczne w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, video EEg mozesz tylko na oddziale , zwykle eeg mozna ambulatoryjnie ale ono nie daje tak dokladnego obrazu.

Ja mialam miec nibby zrobione wg niego bo mam zawroty glowy a oni mi tego nie zrobili ale czy to moja wina? mam tk i mri ale eeg nie mam a oni w zus cuduja zeby tylko nie dac swiadczenia to wymyslaja pierdoly.

 

amelia83, tak i czekamy na poprawe ale poki co jej nie widac :( i mnie juz trafia z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×