Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, Faraway, tez byłam bardzo dobra uczennicą; okres buntu intensywnie przechodziam i ledwo zdałam w 2 kl liceum przez wagary , jak mam te leki i depresje to czuję sie gorzej rozwinieta od 3 latka czasami nie obrazając dzieci bo sa wspaniałe w sensie rozwoju czuje sie poprostu niewiele warta, taka mała nicnieznacząca :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwieństwem mojej matki która do wszystkich obcych stara się być miła. Ja mam odwrotnie, do obcych bywam heterą która jasno stawia granice, a do bliskich słodką idiotką. Nasunęło mi się bo dziś była kolejna sytuacja, ale nie będę tego opisywać i Was zanudzać. To jedyne co mogę wpisać w zeszyt z terapii z czego jestem zadowolona w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak polozylem sie spac nad switem, spalem mniej wiecej do 16, teraz placze sie po mieszkaniu i gotuje zupe grochowke. Meczy mnie niepokoj dosc duzy. Taki nastrodj dzisiaj. Wczoraj byl lepszy. Plnauje do sklpeu podjechac a pozniej pogadac na parkingu, tam zrobi sie troche fajniej. Dzisiaj jest Grzegorz dlugo go znam,

bedzie pewnie z 5 lat. Jak Wam mija czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy cos robi, mnie cholera meczy niepokoj zwlaszcza ze do tego sklpeu musze jechac, jutro tez wczesnie rano musze wstac okolo 9. co jest dla mnie nienaturalne bo ja klade sie okolo 5 rano spac. No chyba dzisiaj krocej posiedze na parkingu i wczesniej zazyje leki nasenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×