Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aluś wybacz, że tak dopytuję ale ta wiedza mi się przyda.

Jak długo to może trwać ?. Czy te 3tys.zł to maxxx ?, czy jeszcze lakiernik może sobie coś uroić ? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, a to policzą ci 200-300 zl za jeden element ale to w zależności od umiejetnosci i renomy lakierni

No to taka w miarę znośna cena.

Za nieuwagę trzeba płacić. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94, wiesz w zaleznosci od ceny auta znam gosci co rozbierali auto co do srubeczki bo auto kosztowało grubą kase i robili to idealnie,ale przecietne auto to niedługo,obklejasz ,matujesz malujesz, 2 dni pozniej polerujesz,a co do ceny to już indywidualnie musisz pytac ile chce za całe auto i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się trochę lepiej. Doszłam do wniosku,że to co się ze mną dzieje to na prawdę jest moja wina. To kara za moje błędy. Boję się wam napisać co jeszcze czuje, bo boję się, że mnie weźmiecie za wariatkę :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluś mhm, dotarło :D.

 

Panie i Panowie, zarzućcie jakiś temat ? :P

 

Anel92 wariatów tu chyba nie brakuje ; ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy No kara, za to,że jestem jaka jestem to zostałam ukarana i dlatego tak się czuję. I ta świadomość mnie uspokoiła, to moja wina i muszę się zmienić.

 

dużo diagnoz miałam- ostatnie zaburzenia osobowości, a teraz czekam na wizytę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, wiesz jak to jest choroby były są i będą nie ma jednoznacznej odpowiedzi dlaczego to akurat nas spotkało,najważniejsze żeby zaakceptować fakt choroby i nie siędzieć bezczynnie tylko się leczyć,samym zamartwianiem się raczej nic nie zmienisz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ale kto Cie niby tak ukaral?

nie wiem

 

Anel92, wiesz jak to jest choroby były są i będą nie ma jednoznacznej odpowiedzi dlaczego to akurat nas spotkało,najważniejsze żeby zaakceptować fakt choroby i nie siędzieć bezczynnie tylko się leczyć,samym zamartwianiem się raczej nic nie zmienisz :lol:

tak ale dosałam taki długi termin do psychiatry,że to się w głowie nie mieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukapanam , nawet odzywke nalozylam na wlosy chociaz nic mi sie nie chce . Nic.Kompletnie .

 

-- 16 mar 2014, 20:59 --

 

Anel92, to nasza psychika nam plata figle , nie wiem co masz za zaburzenie ja mam zaburzenia depresyjno lekowe z agorafobia i fobia spoleczna plus napadami paniki . Troche tego jest . Ale gdzies tam jeszcze w glebi duszy mam nadzieje ze z tego wyjde i bede zyla jak dawniej . To nie jest kara to choroba jak inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy dzięki. zaburzenia osobowości depresyjno lękowe, zależna, anankastyczna i unikająca plus objawy quasi psychotyczne tylko nie pytajcie jak akie coś wygląda bo nie wiele z ego pamiętam, do tego fobię społeczną i różne inne rzeczy teraz jest tego chyba jeszcze więcej. a i zaburzenia emocjonalne jakieś tam na wypisie ze szpitala mam napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pieniędzy, muszę liczyć na NFZ i czekać w kolejkach, próbowałam coś znaleźć ale wizyty są za drogie 150zł a jak mi wypisze leki do tego to już będzie z 200 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałam czy nie iść do zwykłej przychodni :roll: Ale nie wiem czy się podejmie wypisania jakiś leków. Jak dalej będę się tak źle czuła to może jutro pójdę na interwencje kryzysową do szpitala może tam coś wypiszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×