Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Już w domciu. Wsciekła i zdołowana z powodu szkoly. Nie chciałam o tym pisac na zajęciach, ale wkurza mnie ta szkoła-wykładowca. Nie leci programem tylko uczy nas arkusza kalkulacyjnego i worda zamiast innych przedmiotów. To jest jak kurs a chciałam skończyć szkołę i zdobyć technika. :why: Czy wyglądam na taką głupią że nie jestem w stanie opanować materiału :?

 

-- 16 mar 2014, 14:36 --

 

Póki co to sama będę się w domu uczyć :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przyjmiecie mnie tu? Źle się czuję...Wczoraj cały dzień miałam okropnego doła, wieczorem miałam przypływ energii a dziś znowu fatalnie. Wytrzymam do jutra, jak jutro nie będzie lepiej zadzwonię do szpitala na interwnencję kryzysową, może mnie przyjmą? A dzisiaj chyba pójdę do Kościoła tam chociaż chwile spokoju złapię może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, a czyj to samochód? raczej już nic nie zrobisz, stało sie

Tyle chociaż dobrego, że samochód jest mój, bo za uszkodzenie cudzego byłby niezły przypał. No nic, może się jakoś wyklepie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje,za przyjęcie. Ahma wczoraj jeszcze chciałam jechać do szpitala, dziś nawet tego się boję. Jeszcze 1 dzień do jutra jak nie będzie dobrze to zgłoszę się na tą cholerną interwencję kryzysową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×