Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, super :great:

ja pogadałam z babcią M pośmiałyśmy się babcia tez miala nerwicę więc mogę sie pozwirzać i Ona rozumie, czeka na dziadka a dziadek na giełdę pojechał znowu cos przytaszczy :mrgreen: fajni Oni są, nie mam juz swoich dziadków i traktuję jak Swoich

 

-- 16 mar 2014, 11:06 --

 

chocovanilla, super, że będziecie mieli slub i chrzest ;)

neon, cześć :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, nic mi na ten temat nie wiadomo... nigdy nie bylam badana... mialam jedynie usg zyl szyjnych ale to ok wyszlo... serce tylko ekg i tez prawie ok tzn inna uroda ale w porzadku

 

-- 16 mar 2014, 12:25 --

 

u mnie w rodzinie to wszyscy maja kamienie w nerkach... czasem usg pokazywalo mi piasek czasem że są czyste... ostatnio mniej pilam wiec moze sie w nerkach nazbieralo bo czasem zakluja...

 

-- 16 mar 2014, 12:26 --

 

hania33, to lek odwadniający ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, mozna tak powiedziec, czuje sie lepiej, ale np nie chce mi sie w rl prawie gadać z ludźmi :-D w ogóle przeczytałem ze tan lek ma 1000 skutków ubocznych, krew mi sie moze wlac do gałki ocznej, niewydolnosc wątroby, krew w moczu,zapalenie pecherza, ogólnie wszystrkie choroby jakie istnieją ;D a jak u Ciebie dzisiaj?

 

chocovanilla, rozumiem Cię, najlepiej idz do lelarza. i niech Ci powie co i jak, powiedz mu ze bardzo sie denerwujesz . jestem pewien ze to nic grożnego, a tylko nasza nerwica to potęguje nawet, moze jest posrednikiem wyołujacym te opuchniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×