Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak. Mnie ze wzgledu na charakter, ktory ludzie okreslaja jako specyficzny:) Wiele osob lubi. I twierdza nawet, ze jestem dusza towarzystwa. Bo jestem naprawde taka loka:) Ale po blizszym poznaniu, albo inaczej, jesli spedza ze mna wiecej czasu, to albo sie przyzwyczjaja, bo widza moje zalety albo mnie unikaja, bo przerazaja ich moje wady. Ale np. w pracy wiekszosc osob mysli, ze jestem takim malym radosnym ludkiem :bezradny:

 

Więc piąteczka, ze mną jest identycznie ;) !..................a teraz zmykam spaciee bo oczka mi się kleją więc przekolorowych snuuff bobaski :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrej x2 ; )

 

Ellwe ym, ja ?. Jakoś tak mi się napisało.. i chyba już mi się odechciało, gdyż, ponieważ wbiło mnie się, że się tutaj narzucam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe pisałem o tym wczoraj. Wszędzie mnie pełno na forum, tu się udzielam, tam.. tu próbuję komuś pomóc.. tam..

Myślę, że wam jako innym użytkownikom to przeszkadza.. Taki nachalny frajer wypisuje głupoty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94, wez pod uwage to, ze kazdy czlowiek ma inne poglady. Masz prawo wyrazic swoje zdanie. Ja tez sie czuje obco. Ale czesc osob jest tutaj bardziej zadomowiona, bo jest np. od kilku lat, wiec jest im latwiej i na dodatek czesto zdazyli sie poznac osobiscie. Ja np. lubie wyrazac swoje zdanie., ale prawda jest taka, ze latwiej mi przychodzi to tutaj niz w realnym zyciu i bedac tutaj nabywam jakby to nazwac. sily przebicia. tzn. dzieki temu latwiej mi sie komunikowac z innymi ludzmi w realu.

 

-- 15 mar 2014, 01:32 --

 

tosia_j, :papa: hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, trzeba na luzie odbierac to co mowia inni, bo czesto nie robia tego po to, zeby komus ublizyc lub zrovbic na zlosc, tylko chca sie wypowiedziec a maja odmienne zdanie.

 

-- 15 mar 2014, 01:36 --

 

tosia_j, wszyscy dzisiaj wpadaja i wypadaja:) Tylko ja tak koczuje:)

 

-- 15 mar 2014, 01:37 --

 

tosia_j, wszyscy dzisiaj wpadaja i wypadaja:) Tylko ja tak koczuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe zgadza się.. Tylko myśli już mi namieszały w głowie..

Nieważne. Może mi przejdzie.. gorzej z nastrojem.

 

Tak, tak, zwracam na siebie teraz uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, wloczyckij to znana postac:) Czy wczesniej byl Twoj?:

 

-- 15 mar 2014, 01:40 --

 

Lonely94, luz tez mam beznadziejny nastroj dziaj. Najchetniej poszlabym spac ale nie moge :bezradny:

 

-- 15 mar 2014, 01:41 --

 

tosia_j, mialam napisac do Ciebie, ale mi sie jakis narcyzm wlaczyl i napisalam do siebie samej najwyrazniej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ok. Zebranie było wczoreaj o 21.00 Przenosza Nas cała ekipa do innej galerii od 1 kwietnia :evil:

 

A tak poza tym to mam stresa bo tato ma fatalne wyniki watroby, w środe idzie na usg. Lekarka normalnie załamała się i powiedziała ze watroba ledwo dycha :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×