Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

AddictGirl21 trochę dziwne stwierdzenie, iż wszyscy śpią ; ). Patrząc na listę on-line, śmiem stwierdzić coś innego..

 

Mam mieszane uczucia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie wiem ze jest jakas lista online :oops:

Na str. głównej > “Zidentyfikowani użytkownicy“, nazwałem to inaczej, wybacz.

 

platek rozy tego nie wykluczyłem.

 

Komuś się nudzi ?, czy tylko mnie.. Chyba mnie ;[.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, Nie przejmuj się siostrą, poza tym BPD to nie choroba, to osobowość, ciężka to fakt ale znośna ;) Często mówi się, że ludzi z Borderline trzeba "się nauczyć" i chyba się z tym zgadzam bo mnie osobiście też trzeba ostro prześwietlić, żeby zrozumieć moje nie co dziwaczne zachowania oraz tok myślenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zawsze sobie mowie, ze sie nie nudze:) Chcialabym cos porobic wyjsc do ludzi ale sama nie chce a moj maz to taki kanpowy jest typowo. Wiec sobie siedze i pisze, bo nawet nic nie jestem w stanie obejrzec ani przeczytac przez moje problemy z koncentracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, nie przejmuje sie na razie:) Czekam na diagnoze jakby co od kogos postronnego. Ale ona powaznie juz mowi, ze jakby przemyslec moje zachowanie to jej pod to podchodzi. Jest psychologiem. Ale jak wiadomo oni maja zakaz diagnozowania osob znajomych i rodziny przede wszystkim :nono: Zreszta sama widze, ze cos ze mna jest nie tak i zawsze bylam troche ,,popieprzona";) Wiec nie zdziwilabym sie. A ty masz diagnoze tak?:)

 

-- 15 mar 2014, 00:59 --

 

platek rozy, :papa: :*

 

-- 15 mar 2014, 01:01 --

 

Ostatnio na wyspie cos cicho jest. Albo tylko ja tak koczuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Mnie ze wzgledu na charakter, ktory ludzie okreslaja jako specyficzny:) Wiele osob lubi. I twierdza nawet, ze jestem dusza towarzystwa. Bo jestem naprawde taka loka:) Ale po blizszym poznaniu, albo inaczej, jesli spedza ze mna wiecej czasu, to albo sie przyzwyczjaja, bo widza moje zalety albo mnie unikaja, bo przerazaja ich moje wady. Ale np. w pracy wiekszosc osob mysli, ze jestem takim malym radosnym ludkiem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×