Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że możliwe jest realne zagrożenie.

Nie rozumiem za bardzo po co.. w jakim celu Putin zasysa na Krym tyle wojska..

Czy to nie podejrzane, że ich jest aż tylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedziec jak sytuacja sie potoczy, ale moim zdaniem wzmozona panika spowodowana jest tym, ze wszystko dzieje sie tuz obok nas, a prawda jest taka, ze praktycznie w prawie kazdy konflikt sie wpierdzielamy mniej lub wiecej.

 

-- 13 mar 2014, 01:41 --

 

Czy nie jest to kwestia pokazania wladzy? Moze sie popisac na swoim poletku? Trudno mi powiedziec, bo cholerna pacyfistka ze mnie i jesli interesuja mnie konflikty miedzynarodowe to tylko w kwestii pomocy ofiarom, a w polityke angazuje sie tylko lokalnie, zeby zmienic cos w swoim otoczeniu, wiecej nie jestem w stanie zrobic:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94, tez tak sobie mowie;)

 

Swoja droga tez nie wiem o co chodzi Margaricie, chociaz chcialabym zrozumiec??? Troche mnie to martwi mowiac szczeze...

 

Mozna, przynajmniej widzialam ogloszenia tego typu, ale trudno mi powiedziec w ktorym dziale, zreknij na off-topie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, probuje cholera i nie moge. Trzy dni z rzedu spalam po 10 godzin i teraz chyba musze sobie odbic? A ty nie czytasz?

 

Lonely94, nie wiem, bo nigdy nie umieszczalam. Zapytaj ktoregos admina.

 

Juz sie nie martwie margaritka, tylko mnie ta petla na szyi troche przerazila, ale widze, ze to metafora taka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×