Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie rozumiem kosmo z tymi receptami i znizkami

 

ja przyznam się, że też nie. :bezradny:

ten moment jak wpisują to F jest ciężki jakośtam, to jest przykre of koz.

 

ale jeśli chodzi o apteki, ten moment stania przy okienku i kupowania ------- oooo to całe "chlipanie" że mam "fkę" ulatuje, najważniejsze jest to że zniżkę mam i jakie to szczęście, bo to drogie wszystko takie :why: I nie odbierałabym tego, że lekarz cośtam mi zapisał, że mam ryczałt/zniżki/obniżki jako "źle, wyrok", tylko że "dobrze, że lekarka robi jakoś tak, żeby pacjenci mieli zniżki, a nie odpłatność 100%"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem kosmo z tymi receptami i znizkami

 

ja przyznam się, że też nie. :bezradny:

ten moment jak wpisują to F jest ciężki jakośtam, to jest przykre of koz.

 

ale jeśli chodzi o apteki, ten moment stania przy okienku i kupowania ------- oooo to całe "chlipanie" że mam "fkę" ulatuje, najważniejsze jest to że zniżkę mam i jakie to szczęście, bo to drogie wszystko takie :why: I nie odbierałabym tego, że lekarz cośtam mi zapisał, że mam ryczałt/zniżki/obniżki jako "źle, wyrok", tylko że "dobrze, że lekarka robi jakoś tak, żeby pacjenci mieli zniżki, a nie odpłatność 100%"

teraz rozumiem

i jeszcze mirunia mi wytlumaczyla

i rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Oglądam mecz, też jestem w nastroju jesiennym, refleksyjnym, nawet smutnym...

 

Upiekłam ciasto dyniowe. Dynia była bardzo twarda, trudna do obrania. Piekła się ok.45 min.

Poprosiłam Syna, by w przyszłym roku zaplanował na swojej działce dynie-były naprawdę super.

Mimo to, jest smaczna, moim zdaniem.

Muffinki też dobre, chociaż biedronkowe śliwki nie przypominają węgierek ;)

 

Czuję, że jestem jakaś osłabiona, jakby zmęczona. Ale czym tak naprawdę?

Życiem być może....

 

Miłego wieczoru i spokojnej nocki życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, u mnie poprawa zaczęła być odczuwalna po ponad 4 latach... Czas od jesieni 2010 do wiosny 2015 była mega trudny dla mnie. Podejrzewałam, że już z tego nie wyjdę, nie wydźwignę się. A jednak udało się. żyję, no powiedzmy, dobrze, bo inne choroby mi przeszkadzają, ale psychika działa w 80% dobrze.

Ty również jesteś pod wpływem kilku zazębiających się przypadłości. Trzeba spokojnie wszystko wyciszyć, uporządkować, poprawy doczekasz się na pewno Kochana!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×