Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Kochana każdy tabs to w sumie trucizna i w każdej ulotce będzie sryliard przeciwwskazań i skutków ubocznych. Do Ciebie należy decyzja, Twoja decyzja - nie biorę nic i twardo daję sobie radę sama, albo - nie wyrabiam, nie mogę funkcjonować, sięgam po chemię. Nie ma raczej nic pośrodku.

Jeśli masz opory znaczy nie jest z Tobą tak źle, człowiek w strasznym stanie łyknie wszystko co mu podsuną, w nadziei na ulgę. Prowadząc takie wnioskowanie - posłuchaj Cyklopki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

tak zajrzałam co u Was słychać :D

platek rozy, czytam, że masz przypisany amisulpiryd. Wiesz jakie ja kiedyś miałam "przeboje" z lekami i że nie trafiłam na odpowiedni antydepresant czy neroleptyk :hide: ja właśnie po tym leku mogłam na nowo karmić piersią dziecko (to tak z własnego doświadczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Myślę, że to świetny pomysł, ba, nawet pomęczyć jakiegoś onkologa. Wtedy się zastanowisz. Poza tym sam fakt, że masz w razie co receptę, też pomaga. A może z dnia na dzień będzie lepiej ( z nami nigdy nic nie wiadomo) i nie będziesz musiała się męczyć z decyzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Widzę, że się już orientowałeś w temacie, wow, Ty naprawdę chcesz z tego wyjść! Jeśli nie masz oporów, to ja na Twoim miejscu bym wskoczyła na jakiś sprawdzony oddział i pozwoliła sobie pomóc w tym pierwszym okresie.

W sumie to święta chciałbym spędzić w domu, ale po świętach myślę że mógłbym jakiś czas tam posiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, tylko napisałam wyrażenie "takie tam" a Ty już się pojawiasz. Jakieś fluidy czy co? :shock: Hej co u Ciebie, bo znów z lekka zaginąłeś w akcji. ;)

 

platek rozy, miłego odprężenia kąpielowego. :D Ja już dawno wykąpana, bo stwierdziłam, że wygrzeję te swoje plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×