Skocz do zawartości
Nerwica.com

sekret szcześcia


Śmiercionauta

Rekomendowane odpowiedzi

haha boze czemu wiedzialam ze wlazac tu zastane akurat wesoly tekst o naiwnych anarchistach :lol:

 

misie moje zadne tam 'jebac system' czy 'jestem aleternatywna jak diabli' i naprawde nie chce mi sie udowadniac ze jak zwykle szukacie dziurki w calym ;)

 

tekst moze i nie zbyt trafny ale wystarczylo przeczytac moj post bez cytatu i byscie zrozumieli ze chodzilo tylko i wylacznie o to zeby nie dac se wyprac mozgu i jesli chcesz byc gombrowiczowskim parobkiem zyc na wsi i prowadzic prosty zywot u boku wiesniaczki to zrob to i nie idz na zadne smieszne studia bo babcia chce zebys zostal lekarzem [naprawde tera staralam sie pisac prosto tak by kazdy zrozumial]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio serio, szukam w głowie tych indywidualistów, ale jakoś wszyscy, nawet pomimo tęgich umysłów i tak żyli w ramach jakiegoś systemu.

Pierwszy przykład który mi przychodzi do głowy: Jezus. Pierwszy facet którego kojarzę który zaczął głosić żeby ludzie byli dla siebie nawzajem w porządku. Jego naśladowcy to już zombiaki owładnięte jego wizją, ale on był "pacjentem zero" ;) Albo - pierwszy facet który założył różową koszulkę :P

 

tekst moze i nie zbyt trafny ale wystarczylo przeczytac moj post bez cytatu i byscie zrozumieli ze chodzilo tylko i wylacznie o to zeby nie dac se wyprac mozgu i jesli chcesz byc gombrowiczowskim parobkiem zyc na wsi i prowadzic prosty zywot u boku wiesniaczki to zrob to i nie idz na zadne smieszne studia bo babcia chce zebys zostal lekarzem [naprawde tera staralam sie pisac prosto tak by kazdy zrozumial]

Samo podejście - zwłaszcza ujęte w tak przejrzysty sposób - jak najbardziej rozumiem i popieram. Nie mogłem za to powstrzymać się przed skomentowaniem tego napuszonego cytatu, bo śmieszą mnie takie wzniosłe mądrości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko rozumiem mnie tez on z poczatku smieszyl kiedy myslalam o popadaniu ze skrajnosci w skrajnosc ale wystarczylo sie wyzbyc wczesniej nabytych przekonan ze podazanie jak i niepodazanie za systemem musi byc glupie i zaczac szukac swego zlotego srodka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otaczający nas system oparty na kłamstwie , dąży do zniewalania ludzi i wpajania im obcych celów

Ciekawe, kto go zbudował. Reptilianie? Iluminaci? Aurelici? Masoni? Polscy księża?

 

Dzięki deader za dodanie mi argumentów.

 

I jeszcze raz powtarzam, nie jest to z mojej strony atak na elo, po prostu uważam, że wyobrażenie, że się "walczy z systemem" i jest tak bardzo "innym" niż reszta świata, to moim zdaniem żadna recepta na szczęście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×