Skocz do zawartości
Nerwica.com

Antyprawdy życiowe


Gość *Ai*

Rekomendowane odpowiedzi

jestes kowalem wlasnego losu - jasne w chorobie jest sie zaleznym od innych

nie prawda.w chorobie innym jest superwygodnie bo każdy chory zostaje sam.to idzie w parze jak zamknięcie zwłok przed wzrokiem żywych w ziemi z ich rozkładem.

 

-- 24 paź 2014, 11:36 --

 

 

właśnie! to dopiero antyprawda bo na odwrocie opakowania zawsze jest legenda czekoladek wraz z opisem! tfuuuu

będąc na oddziale psychiatrii sądowej o maksymalnym zabezpieczeniu jako F20 niemajętny i bezradny leżac całymi dniami w pasach,dostając 5t razy dziennie zastrzyki i codziennie wpierdol od pielęgniarzy raczej nie spodziewasz się że jutro/za tydzień/za rok ordynator ci zrobi loda czy pielęgniarka prześpi się z tobą.

 

-- 24 paź 2014, 11:49 --

 

w przeciwieństwie do samotności na miłośc i przyjazń trzeba sobie zapracować

chcesz mieć powodzenie?zmień się-noś modne ciuchy modnę fryzurę psikaj się perfumami,uśmiechaj się szeroko.czerstwy kit.zmieniać się i pracować nad sobą to mogą tylko zdrowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastał cud.pacjentce zaawansowany rak płuc nagle zniknoł bo wielu się za nią modliło.

problemy są lecz zdrowie masz by rozwiązać je.

za zabicie człowieka to się idzie do więzienia.nieprawda.lenina,hitlera,stalina którzy wymordowali miliony nazwali zdobywcami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łóżko wyciąga choróbsko.

dla osoby internowanej sztuczny chów jest dobry

zdrowi psychicznie są obliczalni.gówno prawda.taki też zabije za papierosa,za 2 zł lub z nudów.

kolegów i narzeczoną się poznaje tylko w swojej szkole a jeszcze lepiej w swojej klasie nie przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Ja mam wrażenie, że wracam co jakiś czas dokładnie w to samo miejsce.

bo masz się czegoś w tej konkretnej sytuacji nauczyć, zmienić swoje myślenie, postępowanie...etc., żeby uzyskać inne rezultaty. Zycie jest bezwzględnym nauczycielem i nie popuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Ja mam wrażenie, że wracam co jakiś czas dokładnie w to samo miejsce.

Ehh...proponuję Ci najpierw zasięgnąć języka co owe stwierdzenie oznacza - a nie oznacza ono robienie po raz kolejny tego samego ;).

To stwierdzenie oznacza, że nawet wchodząc po raz kolejny do tej samej "rzeki" będzie ona zupełnie inna - sytuacja nie będzie taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×