Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, khaleesi, a wy się dopiero pojawiłyście żeby płatka się czepiać. Specjalnie cofnęłam się kilka stron, żeby to sprawdzić. :roll:

jak dopiero się zalogowałam i widzę sytuacje to o niej piszę. ;) Nie siedzę tu 24 godziny na dobe i nie sledzę tylko tematu. Wiem co zauważyłam ale wolałam to zachować dla siebie ale skoro wyszła ta sytuacji więc o niej napisałam i o swoich odczuciach.

PJT, z Tobą gadałam na gg. Dobrze wiesz co myslę o telefonach a ze skypem pracuje. Ale to z nią się chcesz wiązać nie widzisz róznicy? To ona powinna być za każdym razem a nie postronne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, Obys nigdy nije spotkala sie z taka reakcja ze wpadasz tu z problemem i zostaniesz olana bo akurat jedyna osoba ktora tu jest woli mowic o sobie niz wesprzec dobrym slowem. A dorosla osoba potrafi chyba odroznic konstruktywna krytyke swojego zachowania od krytyki swojej osoby. Zareagowalam bo Pawel jest moim kumplem i lubie go. Zrobilo mi sie przykro kiedy przeczytalam te wymiane zdan i wyrazilam swoje zdanie. Nie obrabiam dupy na pw tylko mowie wprost. Wiec gdzie tu widzisz jad? Zreszta nie odpowiadaj ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, uważaj z tabetkami bo łatwo je mozna przedawkowac a to też nie jest dobre

 

Najbogatsze źródła potasu

(zawartość potasu w 100 g produktu)

 

morele suszone – 1666 mg

figi suszone – 938 mg

awokado – 600 mg

banany – 395 mg

ziemniaki – 357 mg

seler – 320 mg

kiwi – 290 mg

pomidory – 282 mg

grejpfruty – 277 mg

 

 

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/dieta-w-chorobie/Potas-skladnik-niezbedny-dla-pracy-miesni-poprawia-myslenie-i-koncetracje_35476.html

 

 

Candy14, ten watek nie jest watkiem do rozwiązywania problemów.. Tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kufa mam potas 3,39 tylko :/ a norma od 4,6 co jeść żeby mieć wyższy potas :/

zdecydowanie pomidory,

i polecam sie zaopatrzyc w kalipoz (na recepte)

lub fajny aspargin (magnez i potas w formie chelatu czyli najlepiej przyswajalny) bez recepty!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×