Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym ogolnie byla dosc ostrozna z tym co ktos pisze na necie. Ok, niby sie znamy, rozmawiamy ze sobą, ale jednak.. wiekszosc z nas nie spotkala sie nigdy w realu, a wiecie jak to w necie jest :) Mozna byc kazdym. Wiec ja w ogole dosc sceptycznie podchodze do czyichkolowiek wypowiedzi - bo jaka moge miec pewnosc, ze ktos sie zna, a np. nie udaje, że sie zna (patrz. ostatni "doktor" w dziale o psychiatrykach). Szczegolnie jesli chodzi o moje zdrowie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, ale przeciez to nei znaczy zaraz, ze kazdy sumplement jest zły :)

Chodzi o to, ze na necie duzo osob pisalo, ze czulo sie dosc kiepsko po tym tamtym, wiec chodzi o to, zeby uwazac bo w sumie nie wiadomo pewnie jak na kogo zadziala... a nie jest to wiesiołek :P

 

Ale wybacz Hania z tego co wiem była zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wybacz Hania z tego co wiem była zadowolona.

No to bardzo dobrze, ja bede czekac na dalsze relacje :) Moze sie okaże, ze dla Hani akurat to najlepsze. Ja tylko troche sie boje (po przeczytaniu opini innych użytkowników), ale wiadomo - róznie bywa. Tak jak po marihuanie, jeden sie czuje super, drugi beznadziejnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie tez tego buta nabede :roll: najwazniejsze ze bym sie znow zakodowala ze nic mi nie jest i nie mam atakow paniki jak jade w dalsza trase i gdzies wychodze ... wiec bede sobie zapodawala wtedy.

 

-- 20 gru 2013, 21:54 --

 

ale po wiesiolku nie oczekujcie rewelacji :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×