Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Są tylko case reporty dotyczące potencjału uzależniającego phenibuta i tolerki, nie ma żadnych głębszych badań ani analiz tego zagadnienia. Z prostego powodu- phenibut nie jest zarejestrowany jako lek w USA i UE. Jest suplementem diety. Status leku psychotropowego ma tylko w mateczce Rosyji. I nie jest to wcale takie dziwne. Piracetam(Nootropil)- czyli popularny lek nootropowy stosowany w zespołach otępiennych, przy zawrotach głowy, w celu poprawy krążenia mikromózgowego i też używany przez studentów podczas sesji i innych miłośników poprawy wydolności mózgu w Polandii jest dostępny wyłącznie na receptę lekarską, a u naszych sąsiadów Czechów(któzy nie uważam, aby byli głupsi jeżeli chodzi o sprawy związane z medycyną czy farmacją) jest dostępny bez recepty. Do ktoregoś roku w wielu krajach UE był bez recepty, a w USA sprzedawali go nawet jako suplement diety(czyli np. można było kupić w supermarkecie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tylko case reporty dotyczące potencjału uzależniającego phenibuta i tolerki, nie ma żadnych głębszych badań ani analiz tego zagadnienia. Z prostego powodu- phenibut nie jest zarejestrowany jako lek w USA i UE. Jest suplementem diety. Status leku psychotropowego ma tylko w mateczce Rosyji. I nie jest to wcale takie dziwne. Piracetam(Nootropil)- czyli popularny lek nootropowy stosowany w zespołach otępiennych, przy zawrotach głowy, w celu poprawy krążenia mikromózgowego i też używany przez studentów podczas sesji i innych miłośników poprawy wydolności mózgu w Polandii jest dostępny wyłącznie na receptę lekarską, a u naszych sąsiadów Czechów(któzy nie uważam, aby byli głupsi jeżeli chodzi o sprawy związane z medycyną czy farmacją) jest dostępny bez recepty. Do ktoregoś roku w wielu krajach UE był bez recepty, a w USA sprzedawali go nawet jako suplement diety(czyli np. można było kupić w supermarkecie).

 

Dark zobacz z ciekawosci to skoro mowa o piracetamie.

http://braindoping.pl/16-racetamy

 

i patrz tu

http://www.suple.us/index.php?cmd=2&id=1127

jako suplement diety (ale gosciu wali w huja w urzedzie celnym)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak żeby zamknąć temat phenibuta :) PJT, pytałeś o tolerancję i ew. uboki:

http://www.ingentaconnect.com/content/apl/tjsu/2013/00000018/00000004/art00009

 

 

(mam dostęp do całości jakbyś chciał)

no przynajmniej operujesz badaniami za co sie nalezy wielki plus, ale to pojedynczy przypadek z koleji i dotyczy odstawienia.

 

nie zaprzezcam ze jest tolerancja na phenibut, co sam jej doswiadczylem, dlatego nie biore juz tego supla (zjadlem 100g proszku)

co do ubokow, to napewno jakies sa na ulotce leku sa opisane http://olainfarm.lv/wp-content/uploads/2013/01/Noofen250mgtab_Package-leaflet.pdf

 

PJT, jasne, że pojedynczy przypadek, ale myślę, że warto, żeby ktoś kto zamierza to brać miał na uwadze-i trzeba od razu zaznaczyć, żeby nie łykać jak cukierków właśnie ze względu na tolerancję.

wszystko wiadomo-każdy jest dorosły i sam decyduje co bierze :)

 

 

Ja uciekam odpocząć od kompa, miłego wieczoru życzę nerwuskom :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

PJT, jasne, że pojedynczy przypadek, ale myślę, że warto, żeby ktoś kto zamierza to brać miał na uwadze-i trzeba od razu zaznaczyć, żeby nie łykać jak cukierków właśnie ze względu na tolerancję.

wszystko wiadomo-każdy jest dorosły i sam decyduje co bierze :)

 

Hania ma system 3 dni on i kilka off. wyglada to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

khaleesi, masz lęki ?

nie tak duzo jak miałam na samej Sertralinie. przy Miansie jestem spokojniejsza a jak u Ciebie reakcja na leki?

 

Mam od czasu do czasu atak lęku panicznego, biore wtedy afobam i problem znika. Nie jestem w stanie wymyślić niczego lepszego.

Ale mam remisję depresji :D :D

 

pytałem o lęki bo sie zastanawiałem nad tą grupą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×