Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, a sluchaj, moze Ty sie za bardzo caly czas skupiasz na tym napieciu? I jak ono wystapi to tak jest - bo myslisz o nim caly czas? Nie wiem czy czytales, ale ja mialam takie cos w poneidzialek. Poszlam do pracy i czulam sie ok, ale po drodze kupilam takie renifery, zeby kazdemu w pokoju do moniotorów potajemnie przyczepic :P na świeta. W kazdym razie to przyczepianie (musialam sie spieszyc jak poszli na lunch), wygenerowalo u mnie straszne napiecie. Jakos tak czulam sie zdenerwowana, troche roztrzesiona - nie wiem, bez sensu. Co wiecej, po calej "akcji" nie przeszlo, tylko juz si eutrzymywalo, ja o tym mysallam caly czas i nie wiedzialam co robic.

W koncu jakos tak pomysallam,z e dobra, olewam, trudnoo - jest napiecie to niech bedzie, ja dalej robie swoje, potem sporkalam kolezanke chwile pogadalam itd. I nagle sobie uswiadomilam, ze przeszlo mi to wszystko!

Czyli moze po prostu postaraj sie to zaakceptowac, ze jest i nie zwracac tak uwagi a wtedy samo przeminie? Nie wiem, mi sie wlasnie tak zdarzylo i jakos minelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle brał ktoś z Was taki lek jak Trittico ?

 

-- 18 gru 2013, 22:17 --

 

gosiulek, no ja wiem, że on się nudzi ale mój facet uważa go za przyjaciela, co jest dla mnie zabawne bo przelecieli jedną laskę a mój nie powiedział temu przyjacielowi o tym, to przyjaźń po byku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Nerwa jest dokladnie tak jak opisujesz, ja sie na tym skupiam a to wtedy narasta takie bledne kolo. Jeden bedzie sie skupiel na tym inny na czyms innym. Wslanie jak sie na tym skupiam to myse sobie ze to jest i ze czemu jest, ze sie tak zestrsowalem ze nie bede w nocy spal itp.

Psycholozna mi mowila ze nerwiec skupia sie na jednym, ja na innych rzeczach sie nie skupiam, tylko na tym. I jakos ciezko to olac. Najbardziej sie to naslia jak z kims rozmawiam, a jeszcze lipcu tego nie mialem - normalnie rozmawialem sobie z ludzmi.

 

A co do dołow ktore mialas z zeszym tygodniu to mowilem ze Ci przejdą. Ze to takie zmęczenie organizmu stresem bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kurde jakos musze sie przestawic ze spaniem... moze dzisiaj uda sie wczesniej. Wiecie, ze dzisiaj w pracy mi powiedzieli, ze tutaj robi sie jasno dopiero po 8 !!! niezle... ja nawet nie wiem, po zawsze kolo 10 wstaje :)

Ale musze sie przestawic bo w niedziele w PL mam fryzjerke na 8 i nei mam pojecia jak ja wstane tak :( a jak nie bede spac, to bedzie ciezko, pewnie lęki albo co (ostatnio tak mialam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Jak tam bylo dzisiaj w pracy? Szkoda ze nie spisz w nocy, ale jedna nocka bez snu to jeszcze idzi wytrzymac.

Kurcze, czemu ta fryzjerka tak wczesnie? Prawde powiedziawszy wstaje jeszcze pozniej. Chyba jedeym sposobem na przesyawianie sie jes ustawiene budzika na stala godzina np. na 9 rano.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, no własnie jak na dzien po nieprzespanej nocy, to było wrecz super :) Wlasnie mam nadzieje, ze ta kiepska noc to bardziej incydent (bo wczoraj troche bylam pobudzona, bo wieczorem rozmwailaam z szefem o wczesniejszym powrocie a ten mi zaproponowal przedluzenie kontraktu jeszcze - wiec chcac nie chcac, caly czas w nocy o tym myslalam).

 

-- 18 gru 2013, 22:06 --

 

hej Toska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×