Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zespół uzależnienia


Gość Anna Maria

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko a byłam przekonana, że Ty jesteś taką odpowiedzialną osóbką :105: , a tu proszę zioło, pseudoefka, alkohol z neuroleptykami? Ja bym się bała, że zejdę przez taki mix :roll: Od czasu kiedy się leczę moim najbardziej ryzykownym wyskokiem było zażycie xanaxu po 2 piwach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca dziennikarki tylko mi pomaga w uzależnieniach bo pisarz musi palić,pić i łykać prochy,taki mam obraz dobrego pisarza.

Zmień sobie ten obraz ;) To tak jakby mieć obraz "prawdziwego rockmana" który zajmuje się głównie ćpaniem, chlaniem i pukaniem fanek. A gdzie muzyka? Tam gdzie pisarstwo przy takim podejściu - w ciemnej d... :P Miałem krótki epizod dziennikarski (pisałem na portalu o grach) ale nie potrzebowałem się naćpywać żeby pisać - wręcz na odwrót, jak się najarałem to pisałem bez ładu i składu. W dodatku w ten sposób wykszatałcasz sobie złe nawyki, co też nam z doświadczenia - kiedyś kilka lat prowadziłem zespoły muzyczne, dziś - bez amfy bądź innych pobudzaczy nie jestem w stanie wykrzesać z mojej gitary nic konstruktywnego. Bardzo to niefajne i nie podążaj taką drogą ;) Pisarze którzy tworzyli tak jak w twoim wyobrażeniu kończyli najczęściej nieciekawie (Hemingway, Hłasko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×