Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie dalej radzic?


meks89

Rekomendowane odpowiedzi

jestem kobieta, ale to nie znaczy ze mam byc zdechlakiem i znaleźć tysiąc wzniosłych słów które opiszą woń gówna.

ah, jak pieknie pachnie, kochani....!!!natura jest oszałamiajaca. siąde pod wielkim debem(takie drzewo, nie jakis burdel czy zajazd) i napiszę wiersz- prosto z serca zaplacze nad marnoscia mojego zycia i zeby zobrazowac moje samooczucie dmuchnę w dmuchawca i bede patrzec jak wacikowe obloczki ulatuja na 4 strony swiata pocharatane przez czas. och!!!!ach!!!! a wiosną gówno pachnie inaczej. zimą jest mniej uchwytne....och.

 

-- 17 lis 2013, 22:40 --

 

kto chce zamarzniete guano najwiekszego grubasa w miescie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,
Napewno ateistom jest zdecydowanie gorzej żyć ze swoimi przypadlosciami

o /cenzura/, odbeknij to! jest lepiej bo sobie nie zawracam dupy bajkami.

w cierpieniu nie ma sensu, chyba ze ktos jest masochista!!!

wy sobie Bogiem tlumaczycie cale dno ktore Was spotyka, a przeciez macie wolną wolę. nie jestescie jak swiadkowie jechowy- cierpiacy- przeganiani z domu do domu. zamiast wziac dupe w troki to siedzicie i czekacie na lepsze czasy albo upajacie sie cierpieniem- pielegnujecie zaburzenie, bo Bog tak chcial.

ja /cenzura/.

 

Tee ale ja jestem ateistka więc o co common ,oj zima zima 8) Zima mrozna , zima zła . My nie chcemy Pani zimy , bo się bardzo jej boimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, dziewczyno nie chcę Cię martwić ale chyba masz ostrą fazę maniakalna chadu :/

Niech ktoś mądry z forum borykajacy się z tą chorobą pomoże koleżance bo może się to dla niej źle skończyć .

Bynajmniej wcześniej na forum pisała zupełnie inaczej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Sieją ferment :P Nie jesteś w stanie zatrzymać tej spamerskiej nawałnicy :D

 

Patrzcie na tego chojraka :D Ledwo co Smark odrósł od ziemi, dopiero co objął stanowisko Moda i już będzie hejterów po kątach rozstawiał ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, niee, to tylko niegroźny socjopatyczny borderline. zima, tylko udaje taką zimną, w rzeczywistości jest spragniona prawdziwej czułości, stąd fala krystalicznego gówna.

Kestrel, no i zamordowałeś radosną ekspresję zimowego hejtu. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, A bo z Ciebie pewnie trochę taki Kai rodem z baśni Hansa Christiana Andersena jest :D Jarają Cię mentalne Królowe Śniegu ;) Synek, wyciągnij se z oka ten okruch lodu, co to Ci w nim siedzi, uwiera i rzeczywistość zniekształca, bo jeszcze źle skończysz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o jakiej manii wy mowicie:D. Gdyby tak i lekarze diagnozowali to ja dziekuje...wszyscy wariaci by byli:)

 

Chad i pochodne czyli tzw spectrum średnio są rozpoznawane po 10 latach od pierwszego epizodu depresji na całym świecie . Także to nie niedouczenie lekarzy tylko trudność w jej diagnozowaniu jako że ta choroba ma różne oblicza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-ista, ten okruch u kolegi wbił się na stałe:d

nie wierzysz we mnie. :evil:

 

NieznanySprawca, A bo z Ciebie pewnie trochę taki Kai rodem z baśni Hansa Christiana Andersena jest :D Jarają Cię mentalne Królowe Śniegu ;) Synek, wyciągnij se z oka ten okruch lodu, co to Ci w nim siedzi, uwiera i rzeczywistość zniekształca, bo jeszcze źle skończysz :P

Tato, przecież wiesz, że lubię zimne suki.

Ale wnuka urodzi Ci urocza, delikatna, subtelna i wrażliwa kobieta, którą to będę słodko pieścić. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×