Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja a związki/miłość/rozstanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ja jestem swiezo po rozstaniu i niewiem dlaczego sie stalo, to co sie stalo,ale nie placze juz. Tylko mnie zastanwia to jak mezczyzna ktory mowi ze poskleja moje serce za chwile je roztrzaska na tysiace kawaleczkow. Wiem ze nie nalezy sie poddawac ale to zajmuje troche czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet musi być silny,męski zdolny,musi mieć silny charakter-ja tego nie mam.......Nie nadaje siedo związków bo nikt nie bedzie chciał wiązać sie z człowiekiem tak ohydnym fizycznie jak i psychicznie..

Wyobrażacie sobie związek z facetem który nie radzi sobie z niczym,który jes zwykłym nieudacznikiem,który nie potrafi pokazać swojej siły,męskosci..................Ja nawet w łóżku bym sobie nie poradził bo jestem kaleką a nie facetem:(mam siebie dość....:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj Człowiek Nerwica - jakim znowu ohydnym fizycznie? Wyglądasz według mnie normalnie i tyle.

 

A łóżkiem to się nie stresuj - bo jak się zaczniesz stresować to dopiero sobie nie poradzisz.

 

Zobaczysz - jeszcze Cię złapie jakaś fajna panna i rozrusza. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet musi być silny,męski zdolny,musi mieć silny charakter-ja tego nie mam.......Nie nadaje siedo związków bo nikt nie bedzie chciał wiązać sie z człowiekiem tak ohydnym fizycznie jak i psychicznie..

Wyobrażacie sobie związek z facetem który nie radzi sobie z niczym,który jes zwykłym nieudacznikiem,który nie potrafi pokazać swojej siły,męskosci..................Ja nawet w łóżku bym sobie nie poradził bo jestem kaleką a nie facetem:(mam siebie dość....:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

a tam, głupoty opowiadasz! z wygladem mozna zrobic wszystko jesli tylko sie chce! i nie myślę o operacjach plastycznych;] A kobieta jak sie ma znaleźć, to sie znajdzie. A o łóżko sie nie martw,to samo z siebie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×