Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znajome.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Może bliższe Ci jest kobiece, niż męskie spojrzenie na świat? Łatwiej dogadujesz się z kobietami, niż z mężczyznami?

Co to znaczy "kobiece spojrzenie na świat" nie czuję się zniewieściały :D ?

 

-- 02 wrz 2013, 09:41 --

 

detektywmonk, Masz tylko znajome bo tylko potencjalne obiekty seksualne Cie kręcą. Chyba o każdej swojej znajomej masz fantazje seksualne a do tego faceci Ci są niepotrzebni.

Carlos, masz kurczę rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bliższe Ci jest kobiece, niż męskie spojrzenie na świat? Łatwiej dogadujesz się z kobietami, niż z mężczyznami?

Co to znaczy "kobiece spojrzenie na świat" nie czuję się zniewieściały :D ?

A kto mówi o zniewieścieniu? ;) Miałem na myśli inne tematy rozmów, inne podejście do różnych spraw, inne cele w życiu itd. niż w przypadku otaczających Cię mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie fantazjuję o wszystkich swoich kolegach i znajomych, więc nie wiem czy taka teoria, carlosbueno, jest w 100% słuszna ;)

Ja też nie fantazjuję. No, chyba ta teoria w 100% słuszna nie jest. :P Ja wychodzę z założenia - co za różnica, znajomy czy znajoma jak mi się z tym kimś dobrze gada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że jesteś za miekki czy słaby na męskie towarzystwo.Może w tym problem.Faceci są czasem szorstcy dla siebie,docinają sobie rywalizują może nie jesteś w stanie tego znieść.To źle że nie ma fecetów wokół Ciebie.

Dużo w tym prawdy,już widzę te ryki śmiechu na to,że jestem rencistą.

 

-- 04 wrz 2013, 09:59 --

 

detektywmonk, Masz tylko znajome bo tylko potencjalne obiekty seksualne Cie kręcą. Chyba o każdej swojej znajomej masz fantazje seksualne a do tego faceci Ci są niepotrzebni.

 

Nie strasz mnie. Mush ma prawie wylacznie kolezanki

Ale ja naprawdę mam fantazję seksualne o moim kumpelkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Masz tylko znajome bo tylko potencjalne obiekty seksualne Cie kręcą. Chyba o każdej swojej znajomej masz fantazje seksualne a do tego faceci Ci są niepotrzebni.

 

Nie strasz mnie. Mush ma prawie wylacznie kolezanki

Ale ja pisałem tylko o detektywie, na podstawie jego postów, a nie o wszystkich facetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×