Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Moze Ty dziewczyno masz alergie? Na roztocza, skoro mówisz, ze rano jest najwięcej. A po zjedzeniu słodkiego chyba każdy ma wiecej tego sluzu;)

Wezly chlonne powiekszaja mi sie z byle przeziębienia, przewiania, bolu zęba. Ostatnio wkrecilam sobie chloniaka, bialaczke i HIV. Wszystkie badania w normie, minus w dodatku. Teraz w glowie pojawiają sie myśli - co jesli mnie oszukali w laboratorium? Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalb - ja mam cos podobnego z tym nosem i podniebieniem tzn tak jakby mi cos od stroy nosa domniemam ze ta flegma naciskała na podniebienie taki jakby ucisk nie wiem, a moze to nie flegma tylko jakis guz uciska??:( ja juz zwariuje

 

Miałam miec dzis usg szyi ale nie poszłam strach mnie obleciał poza tym nie miałam jak pojechac bo mąz auto zabrał do pracy, zapisałam sie na 5 maja:( któras chyba tez ma 5 maja tak?? z tego co pamietam, zapisąłma sie na usg szyi to chyba oólnie powiedza mi czy slinianki, wezły, tarczyca i wszystko tak?? bo były tez osobne na tarczyce, na slinianki i nie wiedziałam juz na co sie zapisac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja od kilku dni sobie wmawiam migotanie przedsionków.Tak, wiem że to głupie ale dzisiaj w nocy i kilka dni temu też, przed uśnięciem doświadczam telepniecia całego ciała, mam lekkie problemy z zaśnięciem a do tego mam wrażenie w nocy że cała się trzęsę, I właśnie dziś w nocy sobie przypomniałam jak byłam w odwiedziny na oddziale kardiologi jak pani opowiadała że miała migotanie przedsionków...oczywiście sprawdziłam dzisiaj w necie jak się to objawia i jestem zaniepokojona. Mimo tego że raczej nie mam objawów takich jak są opisane. Masakra jakaś. Często też mi chłodno i muszę sie rozgrzać gorącą herbatą itp.Poza tym to od 3tyg nie biorę leków żadnych, zażywam magnez+b6 oraz pije drożdże 2-3x dziennie.Ostatnio wszystko było dobrze,nawet nie miałam żadnych myśli głupich i fajnie było,myślałam ze się powoli z tego otrząsnę. Choć może to tylko kilka dni słabości ...? Dzisiaj sobie wezmę tonaxinum forte na noc, zobaczymy czy choć trochę mi pomoże. Generalnie to mam myśli że zaraz mnie coś ściśnie,że umrę, bo wszystko mi dolega a zawał to już mam od października zeszłego roku :) Czy ktoś z Was miał bóle kończyn? pulsowanie w rożnych częściach ciała np ja mam w kolanie w nocy.... Spokojnej nocy Wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muffinka25, ~Skarbie sama napisalas "raczej nie mam objawów takich jak są opisane." ... ;)

my mamy to do siebie, ze potrafimy tak wszystko podkolorowac w swoich glowkach, ze za chwile nasze objawy pasuja do kazdej choroby, o ktorej przeczytamy... a im wiecej czytamy tym bardziej sie nakrecamy... musisz odpuscic i walczyc ze soba, chociaz wiem, ze to ciezkie...

 

Aurelitka, moze masz jeszcze niedoleczone te zatoki ? nie robilas wymazow z gardla i nosa, prawda? ;>

 

michalb, pij acc 600 mg powinno uplynnic wydzieline i bedzie latwiej schodzic... jest jeszcze takie urzadzenie sinus rinse- mozecie o nim poczytac w necie- uzywalam go i bardzo dobrze sobie radzil- niestety troche kosztuje...

boisz sie lekow >? przeciez i tak je masz bez lekow ;) spokojnie... nic Ci po tych lekach nie bedzie ( dziwnie brzmi to zdanie bo nie mam polskich znakow :D)

 

bojacadusza, nikt Cie nie oszukal... nerwica probuje Cie zmylic- nie daj sie :)

 

Lonia1989, tak bedziesz mogla okreslic co chcesz miec sprawdzone- wiem, ze jak ja mialam usg brzucha to sprawdzali wszystko, a byly tez do wyboru usg drog moczowych jajnikow itp a ja wybralam poprostu jamy brzusznej ...

nie martw sie :*

 

a gdzie inne bywalczynie forum ? Nefretis ? Darinka ? Ardash ?? jak u Was ?:* mam nadzieje, ze dobrze!

ja ostatnio sie zastanawiam czy nie poprosic lekarza o skierowanie do neurologa... ale gdyby to byl jakis guz itp to chyba od grudnia objawy by sie pogorszyly ? i nie wystepowaly z takim nasileniem akurat w sklepach czy urzedach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dwa dni temu przeszlo oslabienie, na ktore uskarzalam się niedawno :)

Ale... dzis pojechalam do mechanika, i stalam godzine na zewnatrz. Niby swiecilo slonce, ale bylo strasznie zimno.

Tak przemarzlam, ze teraz mimo ze wrocilam do domu i juz zazylam goracej kapieli, to czuje sie tak slabo, tak w miesniach dziwnie :-/

Nie wiem skad to sie wszystko bierze.

Kurde, ja to w ogole mam słabą tolerancje na zimno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, że ja te wszystkie osłabienia miesniowe mam od tego, ze czesto nieswiadomie mam napiete miesnie.

Czy to przez jakas sytuacje, czy to nawet przez stanie na zimnie. I jak trwa to jakis czas, to potem niestety miesnie sa wyczerpane.

A ze my wszystko odbieramy z dziesieciokrotnie wieksza silą, to ja potem siedze i tylko mysle, jaka to słąba jestem w tym momencie :)

 

Musze jakos bardzoej zwracac uwage na te napiecia, i chyba porobie sobie regularnie relaksacje rozluzniajaca, zobacze co to z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb, jak bedziesz mial czesto krawienia z nosa po kroplach to lekarz zmieni Ci na inne... moze te zbyt mocno podrazniaja sluzowke...

mam dla Ciebie propozycje- kup sobie zel Tantum Protect do nosa w aptece i uzywaj na wieczor, jesli rano uzywasz kropli... to pieknie odbudowuje sluzowke. naprawde polecam! ja kiedys przy katarze stracilam wech :( a przy tym i smak i ten zel mi wszystko przywrocil :) tylko kosztuje chyba ok 25 zl juz nie pamietam, ale naprawde polecam...

 

a jesli katar leci brzydki, albo ciezko schodzi a czujemy ze jest zatkany nos to na noc polecam krople Sulfarinol - to takie geste oleiste biale krople kiedys byly na recepte, teraz sa bez - kosztuja ok 10 zl sa przeciwbakteryjne i rozpuszczaja to dziadostwo... je najlepiej na noc w pozycji lezacej sobie wkrapiac i isc spac zeby nie wyciekly i rano dmuchac nos- bardzo skuteczne...

 

mi lekarz jeszcze przepisywal mucofluid czy cos takiego- takie krople majace dzialanie jak sulfarinol- tylko maja okropny zapach zgnilego jajka :/

 

mozliwe, ze to zatkanie nosa jest z powodu uzywania kropli sterydowych, ale jesli krew leci Ci po nich zawsze to poradzilabym sie lekarza, bo mi przy paromiesiecznym stosowaniu nigdy krew nie leciala- byc moze masz nadwrazliwa sluzowke na jakis skladnik wiec po co ja dodatkowo niszczyc ?

 

poczytajcie o tych kroplach sulfarinol- one swietnie sobie radza z zapchanym nosem i zalegajaca wydzielina- a kompletnie o nich zapomnialam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, tylko trzeba pamietac, zeby otrivin i inne krople z tym skladnikiem uzywac nie dluzej niz 7 dni bo pozniej wlasnie jest katar polekowy - ja bylam uzalezniona od tego typu kropli bez nioch mialam nos zatkany i nie dalo rady niczym odetkac tak puchl.. :/

teraz jak jestem przeziebiona to uzywam przez pare dni i koniec...

 

a co do tej slabosci po kapieli- ja zawsze po zbyt goracej kapieli mam takie oslabienie w nogach jak z waty- takie dziwne uczucie w miesniach... moze to skutek rozgrzania ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, no wlasnie slyszalam, ze nieraz mozna sie niezle załatwic takimi kroplami... :-/ Mi na szczescie zawsze przechodzilo po kilku dniach :)

 

A co do kąpieli - czytalam kiedys, ze to może być tez zwiazane z niskim cisnieniem. Gorąca kąpiel obniza cisnienie, a jesli ktos ma niskie - to czuje się wtedy strasznie oslabiony, bo juz w ogole leci mu w dól.

Ja dlatego preferuje prysznice, bo praktycznie zawsze jestem mega oslabiona po kąpieli. Ale pewnie takie rozgrzanie miesni tez robi swoje - i takie się robia jak z waty.

 

ehhh... ile my to mamy problemow tu ciągle! :D:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×