Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

hej witam was serdecznie to znowu ja Łukasz kożystając z okazji życze wam spokojnych i radosnych świat. Moje ostatnie objawy ustąpiły samoistnie tzn dostałem od neurologa jakieś tabletki ale słabe ziołowe i wszystkie objawy mi przeszły więc nie udałem się do psychiatry, w ostatnim czasie przeżywałem duży stres i nerwy co u mnie nie jest żadną nowością bo ja bardzo czesto sie stresuje przejmuję martwie wmawiam sobie cos od jakiegoś czasu zaczełem się potykać nie zwracałem na to uwagi bo np w pracy w mieście mi się to nie zdarzało zaczeły mnie boleć nogii jak wczesniej tylko nie tak bardzo mm wrażenie zdrętwiałego jezyka podniebienia i od paru dni zaczełem sobie wmawiać że mam sla tzn zaczełem o tym myśleć a że kiedys o tym dużo czytałem to mi sie zaczeło przypominać wszystko mam takie niezgrabne ręce potykam się objam o wszystko mam słabe dlonie zapominam się nie potrafie sie skupić wszystko mi ucieka ide po coś i nie wiem po co przyszedłem ,mam wrażenie że prawa powieka mi opada jak sięgam po cos ręką to nie raz jest tak że nie trafiam po tą rzecz mam mrowienie palców wszystko jak w sla bardzo się tego boje że coś mi jest że umrę że mam tą chorobę a na to nie ma ratunku myślę sobie ze jak sie okaze ze mam sla to sie zabije i bardzo sie martwie bo mam babcie po udarze i trzeba się nią opiekować znowu to do mnie wróciło już nie wiem co robić robiłem sobie badaniai wyszly ok ale żadnych neurologicznych

tylko jak byłem na wizycie u neurologa to mnie przebadał i ja teraz sobie sam nawet zaczełem robić takie badania jak mi cos nie wychodzi to sie zaraz martwię jak pisze na klawiaturze to nieraz naciskam dwa guziki masakra jakaś doradzcie cos dziękje czy to może być wszystko od psychiki ????????? nerwów stresu ?????????? boje się jeszcze że strace przytomność, że strace władze w nogach, równowage że nie będe mógł sam koło siebie zrobić :( załamka problemy z mówieniem koncentracją :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałam drętwienia, mrowienia, skurcze, zaburzenia równowagi i wydawało mi się, że jedną nogę mam słabszą... miałam nawet okres w życiu kiedy notorycznie śledziłam forum dla osób chorych na SM i każda jedna historia przypominała MOJĄ :P Poszłam do rodzinnego powiedziałam, że podejrzewam SM popatrzył jak na świra i zlecił podstawowe badania, uspokoiłam się i mi przeszło jakoś samo. Jedyne co mnie martwi to problemy z pamięcią i koncentracją, strasznie się zapominam, jestem z natury roztrzepana ale nie wiem czy nerwica może się negatywnie odbijac na pamięci i koncentracji ? Miał ktoś z Was podobnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pawelt :D

Zawsze byłam mocno rozkojarzona ale to co ostatnio się ze mną dzieje zaczyna mnie czasem przerazac, czuje się taka głupia momentami, nie mogę sobie przypomniec podstaw, zapominam co się działo tydzień temu...a dawniej tak nie miałam, przeciwnie ! Dobrze, że studia skończyłam, bo czuje że teraz mogłabym miec problemy z nauką ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olga_xxx, mnie dodatkowo wkurza że obijam się o wszystko i potykam o własne nogi :/

Wędrujące bóle, ciężki oddech...

witam w klubie ja od 2 dni mam to samo. tyle,ze tłumacze to sobie zbliżającym sie okresem. to "tylko" siostra nerwica się odzywa:) jutro nam minie. Trzeba pozytywnie się nastawiac.

tak jak wspominalam nie biorę żadnych leków jedynie terapia to tłumacze sobie tez ,że wolniej będzie trwac leczenie.

brałam już leki i po odstawieniu miałam ostre ataki leku i rózncy bóli dlatego teraz chce spróbować bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

I po swietach...choc ja tak naprawde to wcale ich nie odczulam :?

 

Mili moja cora chyba rzeczywiscie podlapala jakies paskudne grypsko. Z goraczka obudzila sie w srode rano i trzymalo ja do wczoraj. Dzis juz bez temperatury i samopoczucie jej dopisuje, gorzej z apetytem, no ale to normalne po chorobie. Pozostal jej tylko taki pogrypowy kaszel (ale minimalnie) i zielone gluty az po pas.

Ten tydzien jeszcze zostawie ja w domu. Jesli pojdzie do szkoly to moze dopiero w piatek.

 

D@riank@ ja po grypie kaszle zawsze rowny miesiac.

 

A u mnie nowy schiz...cos rozdrapalam sobie przez przypadek na plecach i nie wiem czy to byla krosta, czy pieprzyk. Cos mnie zaswedzialo i odruchowo pazurem po tym przejechalam i teraz zonk :?:cry::cry:

Posmarowalam to sudocremem i ladnie sie goi, ale boje sie jak diabli :cry::cry:

Jak nie sraczka to urok :evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :) dawno nie pisałam, ale byłam w domu więc złe myśli starałam się odsuwać na bok, jutro idę na krew, bardzo się boję, że wyniki wyjdą złe, starałam się nie wchodzić tu na forum bo zauważyłam, że jak czytam co piszą niektórzy to jeszcze bardziej się nakręcam i wtedy jestem przekonana, że coś mi dolega, trzymajcie kciuki za dobre wyniki, obiecałam sobie i wszystkim że jeśli wyjdą ok koniec schizy z tymi węzłami

w domu oczywiście macałam moją młodszą siostrę, która też ma wyczuwalne wezły na zyi i pod pachami, to samo starszy brat, którego macałam na szyi, doszłam do wniosku że jestem jakąś czarownicą, bo jak mam schizę z tymi węzłami, to opowaidałam o tym mojej kupmeli i ona za kilka dni mówi że ma powiększone na szyi i pod pachami, a teraz jeszcze za uchem, normalnie jakieś czary rozsiewam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash, kochana obserwuj ten katar, bo jak nie minie ten zielony kolor to moze bedzie potrzebny antybiotyk- sa tez antybiotyki w masci do noska zeby organizmu nie obciazac zbytnio... bo taki brzydki zielony katar moze byc bakteryjny...

ciesze sie, ze goraczka Jej minela :*:) pewnie to co rozdrapalas to krostka, nie martw sie ! ja kilka razy rozdrapalam pieprzyka i tfu tfu wszystko jest z nim ok, a biegalam 2 razy do lekarzy z nim...

 

Aurelitka, wyniki napewno beda dobre ! trzymam kciuki i sie nie przejmuj! :*

ja jutro ide do lekarza po zmiane leku, bo Setaloft nie dziala na te ataki leku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziś strasznie głowa boli głównie z tyłu już przy karku taka napięta jest i z przodu (zatoki).

Ogólnie od jakiegoś czasu mam zapchany nos a nie mam czym smarkać i przy połykaniu mam problem tak jakby zapchane podniebienie połykam i zapycha się nos jakby coś w podniebieniu zalegało... ciężko wytłumaczyć.

Kiedyś byłem u laryngologa to powiedział, że mam przerośnięte małżowiny w nosie - koniec diagnozy i informacji co dalej.

Od kilku miesięcy problemy z zapchanym nosem powróciły. Może ktoś miał podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka wszystkim po świętach, u mnie święta minęły pijanie :P poza tym jeśli chodzi o rozkojarzenie, obijanie się, potykanie o własne nogi, zapominanie to ja też się zgłaszam z takimi problemami, oczywiście pierwze co - rak mózgu, ale skoro tyle osób to ma to chyba jesteśmy zdrowi :) pozdrawiam Was, Aurelitka daj znaka co z wynikami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka, też tak miałam z pieprzykiem, jak zauważyłam na uchu to ajpierw się śmiertlenie przeraziłam a potem mama mi uzmysłowiła że mam go od urodzenia. potem zaczęłam go macać cały czas oglądać i byłam przekonana że rośnie w oczach, no ale byłam u chirurga i stwierdził, że nie wycinamy bo nic z nim nie jest, więc daj sobie luzu i się nie przejmuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt też tak myślę, szkoda że na dłuższą mete nie można się nim leczyć :D haha

 

-- 08 kwi 2015, 22:08 --

 

[videoyoutube=]
[/videoyoutube]

 

Pi*da nad głową PI PI PI*zda nad głowa, Kręć dupą swoją kre kre kręć dupą swoją :D!!!

 

umca umca + zimny łokieć 8)8)8)

 

Włączyłam to i teraz nie mogę się tego pozbyć z mojej głowy hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb, jesli masz przerosniete malzowiny to mozna na to zrobic zabieg- one powoduja, ze ma sie zatkany nos nawet przy braku kataru... poszukaj ktory laryngolog wykonuje u Ciebie badanie endoskopowe nosa i zatok- wtedy moze wszystko ladnie zobaczyc - poki co mozesz sprobowac jakiegos otrivinu (ale nie dluzej niz 7 dni) to na chwile powinno pomoc...

 

Aurelitka, bedzie dobrze! a do raczki poprzykladaj cos chlodnego!:*

 

ja bylam dzis u lekarza i zmienil mi Setaloft 50 mg na Seroxat 10 mg , a po miesiacu ma zwiekszyc do 20mg...

 

troche zaczynam sama sie nakrecac czytalam o tym zespole serotoninowym... czy to mozliwe by go dostac biorac tylko 50mg sertraliny albo 10mg Seroxatu (paro) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mi od 2 lat podskakują mieśnie raz w jednym miejscu raz w drugim , jakoś z tym żyje.. Mieliście coś takiego kiedyś?

 

-- 09 kwi 2015, 08:40 --

 

Dzisiaj usunięcie pieprzyka b się boje może już nie zabiegu ale wyniku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×