Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

bmm, stawy tez mie bolaly, wszystkie, ale zaczelam cwiczyc i jak minely zakwasy to juz nie nic nie bolalo, zupelnie, plecy, rece, nogi, barki, wszystko przeszlo

 

-- 22 mar 2015, 22:28 --

 

Aurelitka, no pewnie z ebys nie mogla, ja np mam w nosie strupek, gleboko w nosie, od roku z przerwami, z nerwow go zdrapuje i leci mi krew i myslalam ze to rak nosogardla. ale chyba od roku juz by mi sie pogorszylo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini123, czyli jakby się powiększyły to jednym słowem bym to zauważyła? nawet po depilacji? ja to kompletnie się na tym nie znam, nawet koleżanka mi mówiła, że jak się zadrapiesz to mogą już się powiększyć, ale zaczynam nabierać przekonania że to co ja macam to jest gruczoł, bo lekarka mnie w zupełnie innym miejscu macała ;/ a jaki kształy ma gruczol pod pachą ktoś wie może ? nie chce do internetu zaraz wchodzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny :)

 

Według mojego lekarza rodzinnego niskie żelazo wynika z moich złych nawyków żywieniowych, praktycznie zero mięsa, a czerwonego w życiu nie zjem bo mnie odrzuca, ogólnie nie lubie nic co by miało w sobie żelazo i jest problem. A po drugie obfite okresy i to rzekomo też ma na to wpływ, a póki mam wysoką hemoglobinę nie ma powodów do niepokoju. Z kolei jak rozmawiałam z onkologami mamy to też każdy mówi, żeby zaczac się regularnie badac po 30 roku życia. Zrobiłabym to badanie już dawno tylko że nie należy do najprzyjemniejszych i się troche boje ;/

 

No nic, pójde do rodzinnego zrobie morfologie jak wyjdzie niskie żelazo to pomyslę o tej kolonoskopii ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka, gruczoły są bardziej wyczuwalne niz wezly :)

 

APOZA TYM, TERAZ WY POCIESZCIE MNIE - od wczoraj mam trzy szwy na brodzie po usunieciu brodawki i mega si eboje ze bedzie mi sie to wolno goic i ze non stop bede musiala chodzic z jakims platsrem, ze ludzie beda na mnie sie gapic i ze zostanie blizna :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini123, od roku to na pewno :P

 

-- 22 mar 2015, 22:32 --

 

olga_xxx, skoro nie jesz miesa to logiczne, że nie będziesz miała wysokiego żelaza, jeśli Hb jest ok to myślę że nie ma się czym martwić :)

 

-- 22 mar 2015, 22:34 --

 

martini123, jeśli będziesz tak myślała to tak będzie, musisz myśleć, że będzie ok i że szybciutko Ci się wszystko zagoi a tak będzie :) mówię Ci :* dzięki z tymi gruczołami, nie pomyślałam, że tam są jeszcze gruczoły :D

 

-- 22 mar 2015, 22:37 --

 

chyba sobie jednak macam gruczoł, bo własnie ja czuję jakby to było podłuzne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka, brawo! masz gruczoly! jak my wszyscy :) ciesze sie, ze to Cie uspokoiło, mi to lekarz przy okazji węzłów właśnie powiedział :) boje sie o tą ranę, nawet nie o bliznę bo lepsze to niż ta brodawka, ale boje si etego, że będzie strup przez nie wiadomo ile i bede siłą rzeczy się wstydzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini123, nowych rzeczy się dowiaduje, nie wiedziałam, że też moge wymacać węzły, a wątpie zebym wiedziała, czy to węzeł, czy gruczoł czy coś innego :P mówił Ci, że można też macać gruczoły? serio czułas tam aż 4 jakies rzeczy? to nieźle, chyba mnie uspokoiłas , skoro lekarka mnie wymacała, powiedziała, że węzły pod pachami nie są powiększone, nie wiem po co drążę temat :P dam spokój dzięki :*

to nieuchronne że przez jakiś czas będziesz miała strup, jeśli masz fajnych znajomych to nie powinni Ci robić uwag, myślę że i tak będzie ok i wszystko pięknie się zagoi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka, tak, wymacałam 4 różne zgrubienia, po czym hematolog powiedziałą, że to gruczoły a węzły są ok, poza tym są też tam ścięgna, więc jeśli będzie Cie boleć pod pachą to ścięgna wiem odkąd zaczęłam ćwiczyć te partie, to właśnie zakwasy :) o znajomych si enie martwie, nie będą robić uwag bo wiedzą, że miałam zabieg, ale jednak wstydzę się przed innymi. myślałam, że minądwa tygodnie i będzie ok, potem wyczytałam, że to dopiero początek i że po zagojeniu rany zaczerwienienie może trwać do 6 miesiecy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini123, na pewno są jakies kremy, które przyspieszą proces gojenia :) nie martw się na zapas :)

a słuchaj czy mogłabys mi jeszcze powiedzieć jakiego kształtu były te zgrubienia i gdzie dokładnie je czułas? i jakiej były wielkości, już chce się po prostu uspokoić i nie macać się tam :)

 

-- 22 mar 2015, 23:06 --

 

ale jak on wiedziała, że węzły są ok? przecież musiała je wyczuć żeby powiedzieć, że są ok? dobrze myśle?

 

-- 22 mar 2015, 23:07 --

 

uwierz mi że ludzie nie zwracają uwagi na takie rzeczy przynajmniej ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi ciężko :cry: mam spadek sił, uczucie osłabienia, wyszło mi dzisiaj znowu kilkaset włosów, boli mnie w jelicie z lewej strony u góry, takie kłucie, i znowu takie zakorkowanie, jutro rano robię lewatywę......... masakra. w głowie mi się zakręciło też.

ja mam schizę, że robale we mnie nadal żyja.

 

ale mam wizytę u endokrynolog, może dostanę coś na hashimoto już.

 

przyjechałam dzisiaj do siebie. babcia mnie nastraszyła, że śniło jej się coś złego, ze mną w roli głównej.

może nie uwierzycie, ale mojej babci sny się spełniają zawsze.

 

:cry:

 

jestem pokłócona z mamą, dlatego dzisiaj wyjechałam od niej, wróciłam do siebie.

 

boję się..... uderzenia gorąca, zawrót głowy, kłucie jelita, zaparcie na maxa.

dłonie jak skorupa się zrobiły, włosów połowy nie mam. kurwa, co to jest?

ja się boję,że mam jakiegoś raka albo mi glista przebije jelito cienkie.

 

na kolono.nic nie widzieli, bo grube tylko patrzyli, a robale są w cienkim :cry:

 

ja nie dam rady, słabo mi dziwnie. te zaparcia, toksyny mnie zatruwają, jak sobie pomóc? jest mi mega słabo, nie wiem co robić.

 

 

:cry:

 

buziaki kochani.... jejku, mam nadzieję, że ktoś dzisiaj jeszcze odpiszę, ja spać nie idę, boję się :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka, zbadała je, macała, dlatego wiedziała, że węzły nie są powiększone, ja wyczułam najpierw na brzegu pachy, miałam duże kulki które bolały, potem znalazłam, w środku i nawet pokazywałam hematolog o co mi chodzi i ona powiedziała, że to są gruczoły i ścięgna. tam wyczułam podłużne i zgrubiałe.

 

bezsilna_22, tez często iałam lęk przed lękiem, uderzenia gorąca, o zaprciach nawet nie wspomnę, możesz sobie pomóc psychoterapią, wiem co napisalaś wcześniej, że nachodziłas się do psychiatry jak miałaś anoreksję, ale to nie zmienia faktu, że teraz tez jest Ci on potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, nie wiem, co mogłabym Ci napisać, jak pocieszyć, bo sama od dłuższego czasu czuję się ujowo :?

Może pomyśl nad tym preparatem, o którym kiedyś Ci pisałam ... fakt jest drogi, ale w 100% naturalny, o bogatym składzie i może najwyżej pomóc ... raczej nie zaszkodzi. Lewatywy na dłuższą metę to żadne wyjście ... meczące i dodatkowo pozbawiają Cię mikroflory.

Buziaki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini123, dzięki, uspokiiłas mnie tym, bo ja włąsnie czuje w środku pachy takie podłużne i zgrubiałe, no własnie macała węzły i o to mi chodziło, czyli je czuła ale bo ich wielkości stwierdziła, że są ok dzięki bardzo :*

bezsilna_22, nie możesz dawać się tym myślom, nie pęknie Ci jelito, z tego co się uczyłam, jeśli byś naprawdę miała zarobaczenie organizmu to eozynofile byś miała dużo podwyższone, i przepraszam, że to napiszę, ale z kałem by te glisty Ci wychodziły, a kazdy wdycha toksyny codziennie i niestety jestesmy na to narażeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, na pewno jelito Ci nie pęknie ! Robaki nie przegryzają ścianek jelit ot tak sobie.

Nie masz czegoś na uspokojenie ? Przydałoby Ci się coś, co by Cię wyciszyło :roll: Wiem, jak trudno jest iść spać z lękiem i jak trudno przestać myśleć, o tym, czego się boimy.

Ale to tylko nakręcająca się spirala i w ten sposób sobie nie pomagasz !

 

A myślałaś o tym, żeby przejść na jakiś czas na jakąś inną dietę ? Wiem, że już teraz jesteś na jakiejś, ale co Ty właściwie jesz na co dzień ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :cry:

ale ja miałam rok temu stwierdzoną glistnicę... :cry: brałam dużo leków, ale boję się,że nadal jest... :cry:

 

zakorkowałam się na amen.

 

jem: mięso, ryby (też tłuste - łosoś), jadałam wątróbkę czasem, mega ilości warzyw (dziennie 1- 1,5 kg) - warzywa korzeniowe,warzywa zielone ,słodkie ziemniaki bataty itd..... banany,owoce ogólnie, i duuużo awokado, i inne zdrowe tłuszcze w dużej ilości - olej kokosowy, masło klarowane, oliwa

:(

 

jadłam kilka dni ryż biały,ale się zakorkowałam.

po zbożach źle się czuje.

 

ale chyba za tłusto jem, może to nie na moje jelita :cry:

 

ale przy takich problemach z jelitami i autoimmunologią to trzeba taką dietę stosować... w sensie gluten, nabial na zawsze do widzenia, zboża to samo.

 

nabiału nie jem już rok, i cera jest super

 

poty mnie zalewają, kłucie mam i chyba zaraz zwariuję

 

wzięłabym benzo, ale nie chcę znowu się wpakowywac, bo u mnie się zaczyna niewinnie a potem walcze z uzależnieniem :cry:

 

biorę mirtagen na noc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, przy zaparciach ryż i banany ( podobnie jak gorzka czekolada i kakao ) są zdecydowanie niewskazane !

Warzywa jak najbardziej polecane, tylko pytanie jak się po nich czujesz, czy lepiej trawisz gotowane, czy możesz także surowe ?

A nie myślałaś o tym, żeby ryż zamienić na kaszę jaglaną i gryczaną ( zwł. ta pierwsza jest mega zdrowa, dobra praktycznie na wszystko i dodatkowo pomocna przy walce z grzybicą oraz zakwaszeniu organizmu ) - obie są w 100% bezglutenowe, podobnie jak kukurydza ( ale ta może już być modyfikowana genetycznie, więc jak jesteś wrażliwa, to powinnaś uważać ! ). Nie wydaje mi się, żeby dobre było całkowite rezygnowanie z nabiału ( mleko i sery żółte plus jogurty owocowe oraz wszystkie produkty zawierające mleko w proszku rzeczywiście nie są najlepsze, ale można dostać dobre kefiry czy jogurty nie zawierające dodatku mleka w proszku, tylko się trzeba uważnie przypatrzeć etykietom ! ). Całkowita rezygnacja z nabiału jest wskazana jedynie przy galaktozemii ( bardzo rzadkiej chorobie genetycznej ). Przy nietolerancji laktozy, wystarczy tylko wyeliminować mleko plus produkty na bazie mleka w proszku. Napoje fermentowane typu jogurt czy kefir mają naturalnie rozłożoną laktozę przez bakterie kwasu mlekowego, które dodatkowo spełniają pozytywną rolę w zasiedlaniu naszego przewodu pokarmowego i konkurują z bakteriami gnilnymi, wydzielającymi toksyny i produkty przemiany materii.

 

Btw Czytałam gdzieś niedawno, że zbyt tłusta dieta również może powodować zaparcia :?

 

Trzymaj się cieplutko kochana :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka, cały czas mówisz ze juz dajesz sobie z tym spokój a dalej macasz się bez pamięci :nono::lol:

Bezsilna mojemu Dziadkowi tez się źle snilam ostatnio i na drugi dzień dostałem tej grypy żołądkowej...cos musi być z tymi snami :( moze odzwierciedlają to ze u Ciebie coraz gorzej z psychika?

Olga kochana badając żelazo zbadaj ferrytyne. Badanie żelaza jest nie miarodajne a ferrytyna to żelazo zmagazynowane w organizmie. Ten wynik mówi o stanie faktycznym żelaza.

 

Kochani tak się zastanawiam bo czekam na usuniecie zęba mądrości rośnie z prawej strony na gorze...niedawno był przebity tylko w połowie i bolal jak diabli i od paru dni boli mnie skroń i pod okiem po stronie tego zęba...maz sprawdzał i mówi ze wyszedł juz cały ale bardzo malo... Czy to od tego zęba może mnie tak powtórnie bolec skroń i policzek? Szczególnie jak chodze.boli tylko po tej stronie. A jak siedzę nie czuje bólu tylko jakiś dziwny obrzęk... Bo gdyby to były zatoki to chyba bolaloby czoło albo po obu stronach? Niestety termin wyrwania mam na czerwiec chyba ze zapłacenia 150 funtów:( jutro IDE po antybiotyk bo juz nie mogę i martwie się okropnie ze to jakiś tętniak i dlatego boli przy chodzeniu. Przy schylaniu głowy nie boli:( nie wiem aa zwariuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsilna...poczytalam pare Twoich postow,ty potrzebujesz dobrego lekarza psychiatry! I nie mowie zeby cie obrazic,wyobraz sobie ,ze wszystkie bole wlacznie z plecami,krzyżem,nadmiernym napieciem moga byc z nerwicy..

Aa i postaw sie przed uzytkownikami forum,sorry ,ale ja sobie to przemyslalAlam i niewybaczylabym sobie tego jakby Ci sie cos stalo!

Moim zdaniem,uzytkownicy w tym i ja powinni powiadomic odpowiednie sluzby!

Nie badz juz taka egoistka i pisz co cie boli,nie wkrecaj nas w swoje samobojstwo!! Wszyscy biora to do siebie,czekaja na twoja wiadomosc,az tak chcesz zwroćic swoja uwage?

 

przecież ja piszę. gdy jestem totalnie załamana, mam takie myśli, ale wiem, że nigdy bym tego nie zrobiła... bo zwyczajnie nie mam odwagi.

a co do psychiatry, to sama możesz iść, ja już się nachodziłam, gdy miałam anoreksję.

 

chora tarczyca i candida powodują depresję.

ciekawe, czy Ty byś się dobrze czuła, gdybyś wiedziała, że miałaś/masz robale jelitowe. hm?

 

:cry:

 

Bezsilna,ja w zadym wypadku nie chce Cie obrazac,probuje jakos Ci pomoc!

To ,ze chodzilas jak mialas anoreksje to nie znaczy,ze teraz tej pomocy nie potrzebujesz! Ja do psychiatry i do psychologa chodze i jakos to leci,raz jest lepiej raz gorzej..

Polowe chorob o ktorych tutaj piszesz poprostu sobie wmawiasz i wkrecasz sie i wkrecasz!

Nie Ty jedna na swiecie masz chora tarczyce,teraz to wogole jakas plaga i wszyscy zyja,nie mowiac o robakach,ktorych teraz nie masz stwierdzonych! Mialas kolanoskopie,nic z Ciebie nie wychodzi..

Po trzecie jelita i caly metabolizm masz podniszczone przez anoreksje,wyszlas z niej,ale wlasnie zaczely sie te problemy,za duzo blonnika,ktory jest w warzywach tez moga powodowac zaparcia.Wlosy wychodza ze stresu,stresujesz sie caly czas tymi chorobami,Bezsilna daj sobie w koncu pomoc! Idz do lekarza psychiatry,sa leki nieuzalezniajace,wycisza Cie,poczujesz sie lepiej!

Ehhh zdrowia zycze Wam wszystkim

 

-- 23 mar 2015, 03:27 --

 

Aurelitka, cały czas mówisz ze juz dajesz sobie z tym spokój a dalej macasz się bez pamięci :nono::lol:

Bezsilna mojemu Dziadkowi tez się źle snilam ostatnio i na drugi dzień dostałem tej grypy żołądkowej...cos musi być z tymi snami :( moze odzwierciedlają to ze u Ciebie coraz gorzej z psychika?

Olga kochana badając żelazo zbadaj ferrytyne. Badanie żelaza jest nie miarodajne a ferrytyna to żelazo zmagazynowane w organizmie. Ten wynik mówi o stanie faktycznym żelaza.

 

Kochani tak się zastanawiam bo czekam na usuniecie zęba mądrości rośnie z prawej strony na gorze...niedawno był przebity tylko w połowie i bolal jak diabli i od paru dni boli mnie skroń i pod okiem po stronie tego zęba...maz sprawdzał i mówi ze wyszedł juz cały ale bardzo malo... Czy to od tego zęba może mnie tak powtórnie bolec skroń i policzek? Szczególnie jak chodze.boli tylko po tej stronie. A jak siedzę nie czuje bólu tylko jakiś dziwny obrzęk... Bo gdyby to były zatoki to chyba bolaloby czoło albo po obu stronach? Niestety termin wyrwania mam na czerwiec chyba ze zapłacenia 150 funtów:( jutro IDE po antybiotyk bo juz nie mogę i martwie się okropnie ze to jakiś tętniak i dlatego boli przy chodzeniu. Przy schylaniu głowy nie boli:( nie wiem aa zwariuje

 

Tez mialam takie bole,mi naraz wychodzily dwa :( doslownie umieralam,bolala mnie cala twarz,glowa,ucho,oczy,u dentysty dostalam antybiotyk bo jakies zapalenie bylo i przeszlo,teraz chodze z 4 zebami madrosci i za chiny ich chyba nie wyrwe,tak sie boje :( jak bylam u dentysty ostatnio to pielegniarka po relanium do apteki leciala,takiej paniki narobilam..

 

-- 23 mar 2015, 03:41 --

 

Edytowac postu juz nie moge,chcialam jeszcze cos dopisac.

Mam ostatnio nawrot depresji i nerwicy,silny nawrot,zaczynalo sie powoli niby nie groznie teraz tzn od listopada-grudnia jest masakra.Zaczelam znowu brac powolutku leki z takim samym lékiem jak kiedys,skutki uboczne..

Ostarnio mialam jechac do restauracji w sobote z chlopakiem i jego rodzicami,w piätek myslalam ,ze umre bol gardla taki,ze nie moglam nic mowic,do tego noga tak mnie bolala od pachwiny do kolana,ze nie moglam chodzic,wkracalam sobie zakrzep i bylam pewna ze na 100 % umre :(

Juz dzwonilam do rodzicow mojego chlopaka,ze nie wiem czy dam rade jutro isc,tak sie zle czuje ,odmawialismy im ostatnio wiele razy bo dziwnym trafem gdzie nie mialam wyjsc dzien wczesniej normalnie zaczynalam chorowac!!!

W wiecie co,z tego léku przed wyjsciem gdziekolwiek,moja glowa robi mi takie cos!

Bylismy na tej kolacji,zawzielam sie,zacisneelam zéby i pojechalismy,w niedzielé wszystkie objawy przeszly!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kandydoze, schizofrenie, celiakie, zespół jelita drażliwego, wszelkiego rodzaju pasożyty dróg pokarmowych, refluks, jakieś różne niedobory witamin i minerałów, zatrucia metalami ciężkimi typu rtęć z amalgamatów w zębach, bolerioze, lamblioze ... Było tego trochę ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, przy zaparciach ryż i banany ( podobnie jak gorzka czekolada i kakao ) są zdecydowanie niewskazane !

Warzywa jak najbardziej polecane, tylko pytanie jak się po nich czujesz, czy lepiej trawisz gotowane, czy możesz także surowe ?

A nie myślałaś o tym, żeby ryż zamienić na kaszę jaglaną i gryczaną ( zwł. ta pierwsza jest mega zdrowa, dobra praktycznie na wszystko i dodatkowo pomocna przy walce z grzybicą oraz zakwaszeniu organizmu ) - obie są w 100% bezglutenowe, podobnie jak kukurydza ( ale ta może już być modyfikowana genetycznie, więc jak jesteś wrażliwa, to powinnaś uważać ! ). Nie wydaje mi się, żeby dobre było całkowite rezygnowanie z nabiału ( mleko i sery żółte plus jogurty owocowe oraz wszystkie produkty zawierające mleko w proszku rzeczywiście nie są najlepsze, ale można dostać dobre kefiry czy jogurty nie zawierające dodatku mleka w proszku, tylko się trzeba uważnie przypatrzeć etykietom ! ). Całkowita rezygnacja z nabiału jest wskazana jedynie przy galaktozemii ( bardzo rzadkiej chorobie genetycznej ). Przy nietolerancji laktozy, wystarczy tylko wyeliminować mleko plus produkty na bazie mleka w proszku. Napoje fermentowane typu jogurt czy kefir mają naturalnie rozłożoną laktozę przez bakterie kwasu mlekowego, które dodatkowo spełniają pozytywną rolę w zasiedlaniu naszego przewodu pokarmowego i konkurują z bakteriami gnilnymi, wydzielającymi toksyny i produkty przemiany materii.

 

Btw Czytałam gdzieś niedawno, że zbyt tłusta dieta również może powodować zaparcia :?

 

Trzymaj się cieplutko kochana :great:

 

może rzeczywiście taka ilość tłuszczu mi nie służy....

 

nie wiem.

 

dzisiaj mam wizytę u doktor endokrynolog. zobaczymy.

 

-- 23 mar 2015, 11:37 --

 

Bezsilna...poczytalam pare Twoich postow,ty potrzebujesz dobrego lekarza psychiatry! I nie mowie zeby cie obrazic,wyobraz sobie ,ze wszystkie bole wlacznie z plecami,krzyżem,nadmiernym napieciem moga byc z nerwicy..

Aa i postaw sie przed uzytkownikami forum,sorry ,ale ja sobie to przemyslalAlam i niewybaczylabym sobie tego jakby Ci sie cos stalo!

Moim zdaniem,uzytkownicy w tym i ja powinni powiadomic odpowiednie sluzby!

Nie badz juz taka egoistka i pisz co cie boli,nie wkrecaj nas w swoje samobojstwo!! Wszyscy biora to do siebie,czekaja na twoja wiadomosc,az tak chcesz zwroćic swoja uwage?

 

przecież ja piszę. gdy jestem totalnie załamana, mam takie myśli, ale wiem, że nigdy bym tego nie zrobiła... bo zwyczajnie nie mam odwagi.

a co do psychiatry, to sama możesz iść, ja już się nachodziłam, gdy miałam anoreksję.

 

chora tarczyca i candida powodują depresję.

ciekawe, czy Ty byś się dobrze czuła, gdybyś wiedziała, że miałaś/masz robale jelitowe. hm?

 

:cry:

 

Bezsilna,ja w zadym wypadku nie chce Cie obrazac,probuje jakos Ci pomoc!

To ,ze chodzilas jak mialas anoreksje to nie znaczy,ze teraz tej pomocy nie potrzebujesz! Ja do psychiatry i do psychologa chodze i jakos to leci,raz jest lepiej raz gorzej..

Polowe chorob o ktorych tutaj piszesz poprostu sobie wmawiasz i wkrecasz sie i wkrecasz!

Nie Ty jedna na swiecie masz chora tarczyce,teraz to wogole jakas plaga i wszyscy zyja,nie mowiac o robakach,ktorych teraz nie masz stwierdzonych! Mialas kolanoskopie,nic z Ciebie nie wychodzi..

Po trzecie jelita i caly metabolizm masz podniszczone przez anoreksje,wyszlas z niej,ale wlasnie zaczely sie te problemy,za duzo blonnika,ktory jest w warzywach tez moga powodowac zaparcia.Wlosy wychodza ze stresu,stresujesz sie caly czas tymi chorobami,Bezsilna daj sobie w koncu pomoc! Idz do lekarza psychiatry,sa leki nieuzalezniajace,wycisza Cie,poczujesz sie lepiej!

Ehhh zdrowia zycze Wam wszystkim

 

-- 23 mar 2015, 03:27 --

 

Aurelitka, cały czas mówisz ze juz dajesz sobie z tym spokój a dalej macasz się bez pamięci :nono::lol:

Bezsilna mojemu Dziadkowi tez się źle snilam ostatnio i na drugi dzień dostałem tej grypy żołądkowej...cos musi być z tymi snami :( moze odzwierciedlają to ze u Ciebie coraz gorzej z psychika?

Olga kochana badając żelazo zbadaj ferrytyne. Badanie żelaza jest nie miarodajne a ferrytyna to żelazo zmagazynowane w organizmie. Ten wynik mówi o stanie faktycznym żelaza.

 

Kochani tak się zastanawiam bo czekam na usuniecie zęba mądrości rośnie z prawej strony na gorze...niedawno był przebity tylko w połowie i bolal jak diabli i od paru dni boli mnie skroń i pod okiem po stronie tego zęba...maz sprawdzał i mówi ze wyszedł juz cały ale bardzo malo... Czy to od tego zęba może mnie tak powtórnie bolec skroń i policzek? Szczególnie jak chodze.boli tylko po tej stronie. A jak siedzę nie czuje bólu tylko jakiś dziwny obrzęk... Bo gdyby to były zatoki to chyba bolaloby czoło albo po obu stronach? Niestety termin wyrwania mam na czerwiec chyba ze zapłacenia 150 funtów:( jutro IDE po antybiotyk bo juz nie mogę i martwie się okropnie ze to jakiś tętniak i dlatego boli przy chodzeniu. Przy schylaniu głowy nie boli:( nie wiem aa zwariuje

 

Tez mialam takie bole,mi naraz wychodzily dwa :( doslownie umieralam,bolala mnie cala twarz,glowa,ucho,oczy,u dentysty dostalam antybiotyk bo jakies zapalenie bylo i przeszlo,teraz chodze z 4 zebami madrosci i za chiny ich chyba nie wyrwe,tak sie boje :( jak bylam u dentysty ostatnio to pielegniarka po relanium do apteki leciala,takiej paniki narobilam..

 

-- 23 mar 2015, 03:41 --

 

Edytowac postu juz nie moge,chcialam jeszcze cos dopisac.

Mam ostatnio nawrot depresji i nerwicy,silny nawrot,zaczynalo sie powoli niby nie groznie teraz tzn od listopada-grudnia jest masakra.Zaczelam znowu brac powolutku leki z takim samym lékiem jak kiedys,skutki uboczne..

Ostarnio mialam jechac do restauracji w sobote z chlopakiem i jego rodzicami,w piätek myslalam ,ze umre bol gardla taki,ze nie moglam nic mowic,do tego noga tak mnie bolala od pachwiny do kolana,ze nie moglam chodzic,wkracalam sobie zakrzep i bylam pewna ze na 100 % umre :(

Juz dzwonilam do rodzicow mojego chlopaka,ze nie wiem czy dam rade jutro isc,tak sie zle czuje ,odmawialismy im ostatnio wiele razy bo dziwnym trafem gdzie nie mialam wyjsc dzien wczesniej normalnie zaczynalam chorowac!!!

W wiecie co,z tego léku przed wyjsciem gdziekolwiek,moja glowa robi mi takie cos!

Bylismy na tej kolacji,zawzielam sie,zacisneelam zéby i pojechalismy,w niedzielé wszystkie objawy przeszly!

 

wiem, wiem. ja chodziłam do lutego do swojej doktor psychiatry i na terapię, ale jakoś ostatnio przestałam.

może źle zrobiłam......

 

mirtagen biorę, po nim śpię jedynie, a tak to nie działa nic.

a benzo nie biorę już od miesiąca około.

 

 

 

jeszcze mam takie kłucie, nie umiem tego opisać, tak jakby okolice trzustki, ale to jelito. takie, jakby ktoś nóż mi wbijał tam. nie wiem co jest

 

do tego od rana bolała mnie lewa łydka, była taka jakaś obrzęknięta, napięta, do tego duszność

i oczywiście już zakrzep mam......

 

(moja Mama miała kiedyś, w ostatniej chwili uratowano ją, skończyłoby się tragicznie......)

 

ale te kłucie nie wiem co to :cry:

 

może to nietolerancja pokarmowa? jadłam wczoraj na kolację 2 jaja, dzisiaj rano 3 jaja, awokado, warzywa...

może od jaj?

 

ale ja jadłam zawsze je i nic mi nie było

 

:cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsilna ja ostatnio po jajkach mam biegunke i po šmietanie,nigdy nie mialam i teraz na raz nie toleruje.

Musisz obserwowac swoj organizm,jesc to po czym dobrze sie czujesz!

Ty te diety masz zalecone przez lekarza czy tak sama od siebie?

Moja dobra kolezanka miala anoreksje,mowi,ze miala bo wydaje mi sie,ze ona caly czas ja ma.Orawie nic nie je,bo tak jak Ty mowi ze sie zle czuje,ziemniaki nie,ryz nie,makarony tym bardziej ,chleb ,kapusta i tak mozna by wymieniac.Tu ja boli brzuch tu wzdyma,wlosy wypadaja ,metabolizm zerowy prawie,rozwalony wlasnie dietami,ehhh straszna choroba.

Zakrzepica w mojej rodzinie tez niestety wystepuje,tez sobie ostatnio wkrecalam,ale przezylam,zreszta od pewnego wieku trzeba badac chyba krek pod kàtem zakrzepicy,Ty mialas badana w szpitalu,nikt ci nic nie mowil,ze za gesta,szybko krzepnie...

zjedz sobie imbir,albo wez aspiryne jak bardzo sie boisz,to rozrzedza krew.

 

I nie stresuj sie tak,odpusc sobie na chwile (wiem,wiem latwo mowic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsilna ja ostatnio po jajkach mam biegunke i po šmietanie,nigdy nie mialam i teraz na raz nie toleruje.

Musisz obserwowac swoj organizm,jesc to po czym dobrze sie czujesz!

Ty te diety masz zalecone przez lekarza czy tak sama od siebie?

Moja dobra kolezanka miala anoreksje,mowi,ze miala bo wydaje mi sie,ze ona caly czas ja ma.Orawie nic nie je,bo tak jak Ty mowi ze sie zle czuje,ziemniaki nie,ryz nie,makarony tym bardziej ,chleb ,kapusta i tak mozna by wymieniac.Tu ja boli brzuch tu wzdyma,wlosy wypadaja ,metabolizm zerowy prawie,rozwalony wlasnie dietami,ehhh straszna choroba.

Zakrzepica w mojej rodzinie tez niestety wystepuje,tez sobie ostatnio wkrecalam,ale przezylam,zreszta od pewnego wieku trzeba badac chyba krek pod kàtem zakrzepicy,Ty mialas badana w szpitalu,nikt ci nic nie mowil,ze za gesta,szybko krzepnie...

zjedz sobie imbir,albo wez aspiryne jak bardzo sie boisz,to rozrzedza krew.

 

I nie stresuj sie tak,odpusc sobie na chwile (wiem,wiem latwo mowic)

 

Ja jestem pod opieką kolejnej dietetyczki, dużo sama czytam, dowiaduję się, szukam.

Anoreksja to dla mnie temat zamknięty, było, minęło. Serio, nie chcę do tego wracać.

 

Teraz schudłam trochę przez te grzyby, pasożyty, chore jelita i chorobę autoimmunologiczną.

 

dzięki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×