Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, najlepsze jest to, ze nic specjalnego nie robiłam. Do połowy ubiegłego tygodnia czułam sie drastycznie źle, miałam juz umawiać się na terapie ale złapałam najpierw pol dnia lepszego samopoczucia, a potem to się utrwaliło. Pomiędzy poprzednim poniedziałkiem a środa wzięłam trzy ziołowe tabletki z waleriana, ale odpuscilam, bo mi nie wolno ich brać. Generalnie u mnie jest tak, ze taki cykl nerwicowy na jedna chorobę trwa około 3 tygodni, potem naturalnie się wycisza i tym razem też by się zgadzało. Poza tym rzeczywiście mam sajgon w pracy i muszę się na niej koncentrować oraz mnóstwo do zorganizowania i załatwienia poza pracą, a wtedy uwaga naturalnie się odwraca i człowiek nie ma czasu myśleć o pierdołach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ja sie calkowicie zgadzam z kakunia...Narkoza jest z jednej stony fajna ale z drugiej ma duzy wplyw na organizm

 

-- 01 kwi 2014, 20:44 --

 

poza tym jest identycznie jak napisala. Ja jak ide do dentysty to nie zrobi mi niczego jesli nie dosten znieczulenia...a stwierdzam, ze kolono to pikus. Delikatny bol, nawet bardziej mozna to nawaz nieprzyjemnym uczuciem niz bolem. Tatuaz byl dla mnie o wiele gorszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolonoskopia to pikuś....chcesz żeby cię usypiali ? Ja poszłam dostałam zastrzyk( jakiś taki ,że czułam się fajowo ;p :) ) za chwilę bach rura w dupę 10-15 min badania ( jak dla mnie nie bolesne) i po kłopocie :) a za chwilę do domu :D

 

Uwielbiam takie rzeczy czytać, aż miło.. teraz już się nie będę bała jak sobie kiedyś coś wymyślę.

 

-- 02 kwi 2014, 09:55 --

 

Narkoza jest z jednej stony fajna ale z drugiej ma duzy wplyw na organizm

 

To fakt. Miałam 3 w życiu. Dużo zależy kto usypia.. ostatnia babka zrobiła to tak, że nie wymiotowałam i szybko doszłam do siebie. Ale nie wiem czy moje duże problemy z pamięcią nie mają z tym związku.

 

-- 02 kwi 2014, 09:57 --

 

A ja sobie wstałam i za jakąś godzinę jadę na rezonans całego kręgosłupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie wiem.. ja już dwa razy miałam tak, że jak szłam to mnie jakoś zablokowało i raz aż nie mogła iść dalej - to było w domu, drugi małymi kroczkami ledwo, ze łzami w oczach doszłam do domu z miasta. Czytałam niedawno na forum boreliozy o takich przypadkach. Dzieje mi się tak zwykle jak więcej chodzę.

 

Tu ktoś wyżej pisał, że dużo ludzi nie pamięta kleszcza. Prakseda, a ty jakie masz objawy boreliozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie czuje sie pijana, ale mnie tak cos cisnie z tylu glowy jakby mi ktos rece zaicskal, bola barki np i strzela wszystko ! co chwila1 po 50 razy dziennie minimum, a jedzenie glukozaminy nie pomaga :(((( ale ile mozna z tym chodzic, ja musze dac 200 zeta za spanie przy tej kolnoce, a co dopiero 260 na western blota :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weszlam na forum boleki, i kurde tyle roznych objawow ona daje. I ja sobie mysle.... ze kurdee... ja na bank mam jakas rozwinieta chorobe powazna :( No bo to nie jest tak, ze mi jedna konkretna rzecz dolega. Ja ogolnie ciagle sie czuje zle. I a to senna, a to otumaniona, a to nei mam sily, w głowie się kołuje jak na karuzeli...

Ja zdaje sobie sprawe, ze nerwica moze dawac rozne objawy, ale kurde no, az tyle i tak dlugo?! :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzykania w stawach nie daje nerwica :P a ja to mam xD. i kolano od nerwicy tez mnie nie jeb...ie ....-.-

Nerwa, tam na forum o bolerce masakra jakas, tylko nie wchdoz na gazeta.pl .... bo tam sami szamani i druidzi :D

 

-- 02 kwi 2014, 09:36 --

 

a ja tyle po lasach łaziłam......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie nie chodzilam bo sie zawsze balam tego robactwa. Ale za to jak do mamy jezdzilam to z psami sie bawilam, a one tam biegaja po okolicy i nieraz maja kleszcze :((

W ogole ja sie boje, bo jak ja mam np. chodzic do pracy jak mi sie tak w glowie kreci? Jak mam chodzic gdziekolowiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×