Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim


mr_ugly

Rekomendowane odpowiedzi

Opis tego co myślę o sobie można znaleźć w nicku. Mam 19 lat a emocjonalnie czuję się na 90. Od 2-3 lat przychodzą takie momenty, że nie wiem co się ze mną dzieję. Potrafie w ciągu krótkiej chwili przejść od szału po płacz (co powoduje że czuję się jeszcze gorzej, w końcu jakby nie było jestem facetem). Po utracie "ukochanej" która postanowiła mnie zdradzić od 2 miesięcy nie widzę sensu życia, miewam różne myśli ale cieszę się, że brakuje mi odwagi do ich realizacji. Żeby nie było tak negatywnie tylko, to lubię filmy, piłkę nożną oraz żużel. Jestem również dziennikarzem sportowym w paru serwisach. Witam wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Z tego ,co mówisz to widzę spadek samooceny. ktoś Ci tak powiedział ? czy sam to wywnioskowałeś?

A co do dziewczyny... Nie ta, to inna. ''Tego kwiatu jest pół światu'' Tylko musisz zapomnieć o tamtej i otworzyć się na nowe znajomości. Co może łatwe nie będzie, ale dasz radę :)

No i nie trać wiary bo to że jedna tak postąpiła wcale nie musi znaczyć , że bedzie tak cały czas

Głowa do góry :P

Pozdrawiam i miłego pobytu na forum życze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sobie mogę powiedzieć, że najgorsze okresy przychodziły właśnie w chwilach typu: zmiana szkoły, egzaminy, itd.

Musiała być okazja.

Ale to okazje to tylko wymówka dla psychiki. Jeśli nazbiera się frustracja to po prostu ona wtedy wypłynie na wierzch. Co nie oznacza, że wcześniej jej tam nie było.

 

To, że cię dziewczyna zostawiła to właśnie taki moment erupcji. Lepiej się zastanów co doprowadziło do uzbierania tego materiału wulkanicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Mr. Ugly! Kiedyś w pracy przypadkiem rozmawialiśmy o tym, na ile lat kto się czuje. Wszyscy po 30-tce, niektórzy nawet sporo mówili, że czują się na 20 parę. Doszło do mnie... powiedziałam, że czuję się na ok 10 lat więcej... Zamilkli... I wtedy dotarło do mnie, że coś ze mną nie tak....

Ale czy ja wiem... ? Czuję się może bardziej doświadczona prze życie niż Oni. MOże przeżyłam po prostu więcej i tak mnie to ukształtowało? Głowa do góry!

 

Ta erupcja, o której pisze Monk to prawda, emocje wybuchły z Ciebie ze zdwojoną siłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję wiersz naszej XX-wiecznej poetki:

 

Jestem Julią

na wysokim balkonie

zawisła

krzyczę wróć

wołam wróć

plamię

przygryzione wargi

barwą krwi

nie wróciła

 

Jestem Julią

mam lat tysiąc

żyję

 

Od razu zaznaczam, że jestem wrogiem kultu czegokolwiek, również polskich poetów. Niech żyje równość! Ale dziedzictwo to dziedzictwo.

 

Mój tata miał dobre wiersze, a nikt w szkole za 50 lat nie będzie urządzał wieczorów pamięci o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×