Skocz do zawartości
Nerwica.com

Napady paniki


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jaki to 10/10 ;) W moim przypadku 8/10 to taki że przestałem widzieć całkowicie na jedno oko, a szept był dla mnie jak świst silnika odzutowego tuż obok ucha (ale byłem wtedy wypłukany z elektrolitów) ;) Ale raczej po większym przychodzi ulga, boimy się tylko sytuacji kiedy się pojawił, stąd te mniejsze.

 

Osobiście nie chciałbym doświadczyć 10/10 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ja cały czas zawalam, dochodzę do pewnego punktu na trasie..panika,podwijam ogon i powrót do azylu którego nienawidzę.....mam taka siłe żeby wyjść z domu, a jak już jestem na zewnątrz to jestem malutka jak mrówka...odpisałam Ci na jakimś wczorajszym wątku, że chciałabym mieć takiego "pomagiera" jak Ty...podjeżdża, zabiera i razem kwiczymy po trasie hehe...ale niestety odległośc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, nie pisze że zawracasz....znam dobrze te stany, ja wygrałam juz 2 razy i co z tego, jak 3 nawrót jest jak 3:1 :( ...co można zrobić? żyłam normalnie,funkcjonowałam normalnie,podrózowałam, cieszyłam się życiem, stresiki jak w życiu i wywaliło...skąd?...a, do tego w gratisie depresja...jest zajebiście...mieszanka wybuchowa, wegetacja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak,ze jak jest mega lęk potem jeszcze się ma male lęczki ,ze tak rzekne-piszac. U mnie po traumatycznych przeżyciach pare tygodni jest spokoj, a potem wala lęki ze zdwojona sila, niestety. Od jakiegoś czasu mam lęk uogólniony...

 

miro przestales widzieć na oko??/o matko, ja przez 28 lat zmagam się z tym ciulstwem ale jeszcze takich objawow nie miałam, masakra. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×