Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

buka,

Buka mówisz poważnie czy to żart? Jeśli serio to napisz kiedy masz zamiar być ,a carlosbeuno jak chce się wybrać na zlot to musi to sam o tym napisać.

*Wiola*

No mam taką nadzieję.

 

 

Codziennie o 20.00 będę aktualizował listę uczestników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie o 20.00 będę aktualizował listę uczestników.

Kurde, coraz więcej "zaangażowanych", normalnie plakaty motywujące z PRLu mi przychodzą do głowy :D "Na Zlot, Towarzysze!" :D

 

108_pic_post_podaj_cegle.jpg

 

 

Ja niedługo zastartuję temat z koszulkami. Żeby nie robić bałaganu będzie to oddzielny temat gdzie pokrótce objaśnię ideę, zaprezentuję projekty, wyznaczę "deadline" oraz sposób na składanie zamówień, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co? :D Wiadomo chyba jaka rzecz zawsze dobrze wychodzi bez zaangażowania - kupa. :D .Chcemy tu coś osiągnąć, więc dobrze jak każdy dołoży coś od siebie (jeślii ma na to ochotę) , szczególnie, że to naprawdę drobnostki bo całą organizacyjną robotę odwala za nas *Monika*.

 

Czekam na koszulkowy temat z niecierpliwością.

 

Odnośnie tego plakatu. Muszę przyznać, że kiedyś niektórzy ludzie, ubierali się całkiem elegancko do budowy murów z cegieł. Garniak, kapelusz, biała koszula, nie to co teraz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, angaż jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem!

 

Odnośnie tego plakatu. Muszę przyznać, że kiedyś niektórzy ludzie, ubierali się całkiem elegancko do budowy murów z cegieł. Garniak, kapelusz, biała koszula, nie to co teraz. :D

Bo teraz jest wyzysk i podli kapitalistyczni pracodawcy zapewniają jedynie pomarańczowe wdzianko uszyte przez Chińczyka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., Ma urlop regeneracyjny ;)

Z uczestnictwa w zlocie chyba nie zrezygnował? Wiesz coś na ten temat?

 

 

Nie, z tego co wiem to nie, ale zobaczymy co Natalia powie,

Dziewczyna byłego Moderatora odpowiada, że nie. Dark Passenger nie zrezygnował ze zlotu. Ktoś musi mnie pilnować ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naterapii
a tylko muszę powiedzieć, że deklaruję się na pobyt bez noclegów, więc miejsce w domku jeszcze ktoś może sobie zaklepać.

Czyli co rezygnujesz ostatecznie z 4-ro dniowego pobytu i przybędziesz tylko w jedeń dzień na parę godzin, czy tak? Określ się jasno, bym mógł zaktualizować listę uczestników.

 

Harry Haller

Z Torunia pociągiem do Łodzi, a potem chyba jakimś MPK do Arturówka...

56

 

Pytanie ogólne: czy Mad to Dark Passenger?

 

O, bardzo dziękuję. To już wiem czym po łodzi będę się poruszać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kochane maleństwa

 

Jedziemy tam obcować z naturą bowiem nie będzie tam WiFi :mrgreen:

I teraz tak: na zaliczkę muszę wpłacić 500 zł.

Proszę do mnie wysyłać PW w piątek, ja odeślę PW z namiarami na moje konto.

Jak będziecie wpłacać mi zaliczkę to proszę wpisać na przelewie swój nick z forum :D

Myślę, że podzielę te 500 zł. na ilość osób z listy, ale uczynię to dopiero w piątek bo mogą się jeszcze zapisywać chętne osoby.Im więcej osób, tym mniejsza zaliczka na jedną osobę. Zaliczkę babka oddaje w ostatni dzień zlotu, myślę, że przy rozliczeniu się. Ja będę zbierała kaskę zaraz na początku zlotu.

Przypominam, ze domek 5 -osobowy kosztuje 200 zł./na dobę.

 

 

rotten soul, widzę, że obserwujesz chętne osoby, cieszę się, że mnie wyręczysz odnośnie aktualizacji listy. Czyli co? dopiszesz Carlosa i Bukę? :D Fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to pisał, ale pozwolę sobie dodać, że pobyt grupy zorganizowanej, powyżej 15 osób - 15 % rabatu, więc sprężać się ludziska. Uwielbiam rabaty :pirate:

 

-- 15 lip 2013, 18:12 --

 

Moje kochane maleństwa

 

Jedziemy tam obcować z naturą bowiem nie będzie tam WiFi :mrgreen:

I teraz tak: na zaliczkę muszę wpłacić 500 zł.

Proszę do mnie wysyłać PW w piątek, ja odeślę PW z namiarami na moje konto.

Jak będziecie wpłacać mi zaliczkę to proszę wpisać na przelewie swój nick z forum :D

Myślę, że podzielę te 500 zł. na ilość osób z listy, ale uczynię to dopiero w piątek bo mogą się jeszcze zapisywać chętne osoby.Im więcej osób, tym mniejsza zaliczka na jedną osobę. Zaliczkę babka oddaje w ostatni dzień zlotu, myślę, że przy rozliczeniu się. Ja będę zbierała kaskę zaraz na początku zlotu.

Przypominam, ze domek 5 -osobowy kosztuje 200 zł./na dobę.

 

 

rotten soul, widzę, że obserwujesz chętne osoby, cieszę się, że mnie wyręczysz odnośnie aktualizacji listy. Czyli co? dopiszesz Carlosa i Bukę? :D Fajnie :D

 

Good job :) Wszystko poszło Ci bardzo sprawnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×