Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotykanie się z kobietą, która jest w związku z innym...


Rekomendowane odpowiedzi

próba stworzenia i bycia w związku z taką dziewczyną mogłaby być ciekawym przeżyciem i doświadczeniem.

O tak... atrakcji Ci nie zabraknie

W ramach zapodawania sobie życiowych atrakcji polecam też zjadanie żywych pszczół, uderzanie się młotkiem po palcach albo coś równie atrakcyjnego - dostarczysz sobie emocji, to pewne, a skutek tych czynności jest przewidywalny, tylko rany leczy się długo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kalebx3 - napisałeś to trochę tak dwuznacznie. Możesz bardziej rozwinąć swoją myśl bo nie jestem pewny czy dobrze to interpretuje co napisałeś? Uważasz, że ona po prostu "bawi" się facetami, aż trafi na tego jedynego księcia z bajki?

 

 

Z przykrością stwierdzam , ale " ten Tak tak ma " , nawet już głęboko podświadomie .

Natura , kolego :lol:;)

Tylko nie bierz swoich emocji emocji emocji do Niej za Prawdę ogólną swojego Jestestwa .Korzystaj i ciesz się bliskością chwili , byś miał na Starość co wspominać .<<

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich ponownie :)

 

Kolejny miesiąc minął, kolejny miesiąc dobrej zabawy i wspaniałych przygód.

Niestety nasza relacja się już praktycznie zakończyła.

 

Przez ostatni miesiąc było bardzo fajnie - wypad w góry na Chrzciny dziecka od mojego kolegi, spędziliśmy tam kilka dni wspólnie, po powrocie do domu - systematycznie widywaliśmy się, spędzaliśmy dużo czasu wolnego. Wszystko wychodziło od nas razem.. czasem ja coś zaproponowałem.. czasem ona.

 

Wszystko pięknie ale... kilka dni temu postanowiłem spotkać się z nią i pogadać. Jakby nie było - to już prawie pół roku się znamy, spędzamy masę czasu, "dobrze się bawimy". Zapytałem się jej wprost czy będziemy razem - mimo wszystkich przygód jakie nas dotknęły. Ona.. niestety powiedziała, że może popełnia wielki błąd bo jestem zajebistym facetem ale... ona nie chce się wiązać. Powiedziała, że traktuje mnie jako przyjaciela (jasne.. przyjaciela z którym non stop uprawia seks) i że jej jest tak dobrze jak jest.. Nie chce ona zrywać kontaktu ze mną i chciałaby jeszcze się ze mną spotykać.

 

Jak na razie - ani ja, ani ona nie odzywamy się do siebie. Nie przeżywam tego jakoś za bardzo - po prostu dostałem małego kopa w tyłek - ale nie wiem co dalej.

Nie wiem czy dać sobie spokój czy dalej utrzymywać z nią takie luźne relacje, żebym się nie nudził, a w międzyczasie żebym szukał sobie normalnej kobiety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to wszystko z zaciekawieniem i przyznam, że jest to ciekawa sytuacja.

Mi się jeszcze nigdy tak nie zdarzyło z żadną dziewczyną. Nie spotkałem jeszcze odpowiedniej dziewczyny dla mnie.

 

-- 30 maja 2013, 19:12 --

 

Ja powiem tak-jeżeli jakaś dziewczyna, w taki sposób postępowałaby ze mną i z innym facetem, że: zdradzałaby innego ze mną, okłamywałaby, kręciłaby, to nie byłoby to z jej strony w porządku.

Co z tego, że ja miałbym z nią przyjemności, seks, wspólne spędzenie czasu, skoro nie czułbym się z tym dobrze, bo taki układ nie jest w porządku.

A jak wiadomo, seks i przyjemności to w życiu nie wszystko. Liczy się coś więcej, niż tylko to. Ja bym tego nie zaakceptował u takiej dziewczyny i dałbym jej wybór, rozsądny: "Albo traktujesz mnie poważnie i jesteś wobec mnie w porządku, szanujesz mnie, albo nie i tyle". Ja, raczej takich "układów" nie chciałbym, które są chore, ale też nie wiem jak bym się zachował, gdyby to dotyczyło mnie...Łatwo jest powiedzieć, jak nie jest się w takiej sytuacji, a gdy już się w takiej jest, zachowanie może być inne.

Ale zawsze są pewne granice i jest rozum, który trzeba używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×