Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dusze sie pomocy !!! :(


ozi198

Rekomendowane odpowiedzi

Heeej ! Ja tez mam dusznosci niestety.. wiem jakie to moze byc cholernie meczace ! kiedys co 2 noc trafialam do szpitala bo wydawalo mi sie ze nie moge oddychac..

teraz jest juz troche lepiej ale nadal ciezko jak przychodzi jechac gdzies dalej.. wlasnie wrocilam z londynu autokarem 4h i tez bylo ciezko ale dalam rade.. nic ci sie nie stanie to tylko nerwy i musisz to sobie uswiadomic zadne raki ani nic takiego ! psychika i jeszcze raz psychika.

trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie o to ze nie nabierzesz wiecej powietrza. mozesz co najwyzej stracic przytomnosc przez te hiperwentylacje, ale wtedy oddech automatycznie wraca do normy... ze swojej strony moge polecic relaksacje Jackobsona. nie zajmuje wiele czasu, ale jak bedziesz robic codziennie to efekty widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie poloze do lozka w miare lepiej mi sie oddycha czy to tylko napewno nerwica czy moze jakas choroba najgorsze to meczenie sie np w cwiczeniach bądź sprzątaniu :( Czy klatka jest wypełniona powietrzem skoro po odbiciu ciut lepiej?

 

Niektórzy tylko przy atakach mają objawy a ja codziennie tylko jak wstane :( Czy np przy astmie odrazu bym się dusiła jak to bym rozpoznała to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez jest lepiej jak sie wykape i poloze do lozka.. masz ciagle "dusznosc" bo to kontrolujesz i myslisz o tym musisz probowac sie skupic na czyms innym i powiedziec sobie np. teraz bede odkurzac w domu i nie bede myslec o oddychaniu bo moj organizm robi to samoczynnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tez mialam to tylko przy atakach, pozniej stalo sie to moja obsesja - oddychanie. i rowniez budzilam sie z tym uczuciem ze mam niewystarczajaco powietrza i musze wziac glebszy oddech, albo ze tak sie zapowietrzylam ze tego powietrza jest we mnie za duzo, jak u Ciebie perla86.. i potrafilo sie to tak utrzymywac ponad 2 tygodnie, dzien w dzien, az wreszcie naprawde mialam dosc i sprzeciwilam sie mozgowi. relaksacja to podstawa, nauczenie sie glebokiego spokojnego oddychania. teraz kiedy mam wrazenie ze to znow moze wrocic i czuje jak rece mi sie zaczynaja pocic i wraca cala panika, to po prostu ignoruje to wszystko i probuje sie zrelaksowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam od szybkim meczeniu sie i dusznościach i to są również objawy zatoru płuc :( normalnie strach się bać... ciekawe czy biorac acard zapobiega sie temu ja go biore ze wzgledu obumarcie ciazy i żeby w nastepnej nie było takich rzeczy....

 

-- 22 sty 2013, 15:57 --

 

W październiku robili mi badania przed usunieciem ciazy moje INR wynosiło 0.85 norma jest od 0.8 obnizenie tego wskaznika moze oznaczac zakrzepice :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×