Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

tak naprawdę...

to chciałabym...

żeby w stosunku do L. to okazało się nie prawdą...

chciałabym się pomylić choć raz w tym temacie...

 

diagnoza...

hm... pewnie tylko do bzykania się nadaję i tyle...

nie ma co drążyć...

 

Wrzuć na luz, niepotrzebnie robisz dramat chyba z tej sprawy.

Nie ten to inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, przynajmniej bym czuła że mam osobowość...

Masz osobowość. Zaburzoną, nieokiełznaną i arcyciekawą. Wybacz szczerość, ale oczekujesz głębszych emocji i szczypty intelektu od "zaliczacza" i tu leży problem. Zawiodłaś się, bo stworzyłaś sobie wizję pana L., a pan L. ni chu.a do niej nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę sie z halenore. Za dużo czasu i emocji poświęcasz komuś, kto tego nie wart Agasaya. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie. Bo widzę, że masz tendencję do pchania się w toksyczne relacje.

Rozumiem ten brak przytulania, ale nie powinno to pchać w desperację. Myślę, że główny problem jednak leży w Tobie. Bo że z tymi facetami było nie tak to wiadome jest. Tylko daj sobie na przeczekanie. Niech sie emocje ostudzą. Z następnym spróbuj raczej dłużej zaczekać z jakimiś kontaktami fizycznymi. Nie chodzi mi tylko o seks, ale też przytulanie itd. Może wtedy zauważysz, że są bardziej zainteresowani charakterem niż Twoim ciałem.

Nie wiem jak poznajesz tych ludzi, ale byłoby ciekawe gdybyś więcej na ten temat napisała, bo może na tym polu można by chyba coś zaradzić. No i napisałaś, że szybko ufasz. To też zwiększa potencjalne problemy. A na niektóre teksty trzeba mieć uczulenie ;)

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewidoczny,

Wiadomo juz po pierwszej rozmowie jaki mniej wiecej kto jest, jak sie z kims je4szcze umawisz to znaczy ,że jest fajny przynajmniej w moim załozeniu jak masz z kimś gadać na pocżatku to jest6 dobrze a kontakt fizyczny zawsze bedzi4 szybszy ,czasem mozna zkims lata spedzic i sie okarze zupełnie innym cżłowiekiem niz sie wydawał , pełno takich pr5zypadków a sypiali ze soba od lat i sie wcale nie znali, seks to wstep do zwiazku , poczateka poznawwanie to długa droga i to trwa duzo dłuzej zanim dorosli ludzie sie ze soba przespia a miesiacami za ręke to mozna chodzic w liceum a nie w dorosłym zyciu , w dorosłym zyciu to raczej bez sensu bo i tak mozesz sie przejechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, przejechać można sie zawsze, bo nigdy 100% pewności sie nie ma. Nie mówię by też nie wiadomo jak długo za rączkę chodzić. Tylko by sie z kontaktem fizycznym nie śpieszyć, bo można się szybko emocjonalnie przejechać jak właśnie Agasaya. Chodzi mi o zrobienie głębszego przesiewu by w jakimś desperacie się nie zakochać...

 

Nie mówię ogólnie o związkach, poznawaniu i zaufaniu tylko o tym konkretnym przypadku założycielki tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz po pierwszej rozmowie jaki mniej wiecej kto jest

Ech...ocena człowieka po 1 spotkaniu :( .A ja powiem Ci,że możesz się mylic co do kogos,oceniając w tak krótkim czasie :idea: .

i sie okarze zupełnie innym cżłowiekiem niz sie wydawał

Okaże*

Nom,tutaj z tym zdaniem się zgodzę.Często ludzie z reala są bardziej chujowi,niż wydaje się,że są.Np pewna stara suka której nienawidzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra może TROCHĘ przesadziłem ale tytuł i tak jest sugerujący i tylko widzę narzekanie na facetów.

 

Wykończony no coś Ty , wszystko może być na rzeczy , niskie poczucie własnej wartości , kompleksy. To nie jest atak na facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz osobowość. Zaburzoną, nieokiełznaną i arcyciekawą. Wybacz szczerość, ale oczekujesz głębszych emocji i szczypty intelektu od "zaliczacza" i tu leży problem. Zawiodłaś się, bo stworzyłaś sobie wizję pana L., a pan L. ni chu.a do niej nie pasuje.

 

zgadzam sie z Helcia calkowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?

 

Tak już jest i się z tym nie dyskutuje. Każdy człowiek dobiera sobie partnera wg. swoich własnych kryteriów, a akurat tak się składa, że wygląd zewnętrzny jest najpopularnijeszym kryterium u facetów i nic Ci na to nie poradzę. Tak samo jak twoimi kryteriami są np. inteligencja, wrażliwość itp. tak u facetów kobiece atrybuty.

 

Ile ty w ogóle masz lat, jeżeli mogę zapytać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wariatek się nie kocha...

Coś z mojej działki, tu wrzucę, bo myślę, że możesz mieć sporo Jej talentów:

Była w Czechach taka pewna poetka, która nazywała się Jana Krejcarova. Jej ojcem był słynny architekt, matką popularna dziennikarka.

Matkę zabili naziści, a ojciec Jany albo został wykończony przez komunistów, nie wiem, w każdym razie w wieku nastoletnim została całkiem sama. Była w związku z tym (jak sobie możesz wyobrazić) bardzo mocno zaburzona emocjonalnie, dużo piła, zadawała się z różnymi typkami itp. Jednak znała jednego faceta, też artystę, jak ona sama, który był w niej tak strasznie zakochany i tak jej oddany, że wylądował przez to w psychiatryku. Można powiedzieć górnolotnie, że ona była jego życiem.

 

Więc, jak na załączonym obrazku "wariatki" się jednak kocha, a można przez nie też bardzo cierpieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×