Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sraka przed FREAKZLOTEM 2012.


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

No nie odstawiajcie teraz chu...ni. Domki są już na nas zarezerwowane, uściślając: na slowki nazwisko, i nikt nas z kapelusza nie wyciągnie 1200zł, żeby pokryć koszta właścicielom.

 

Nie ma się czego bać. Jedziemy się tam integrować, będą sami swoi. Poprzednie zloty wypalały i była dobra zabawa, to i tym razem tak będzie. Każdy zawsze sra w gacie przed pierwszym zlotem- wiem z autopsji. Więc nowicjusze zlotowi niech spinają pośladki i jadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, jak nie pojadę to zapłacę, taka była umowa i nie zamierzam się z niej wymigiwać.

Może i wypalały, ale co na taki zlocie ma zrobić totalny introwertyk, którego już grupa 6 osób zaczyna przytłaczać i przerażać? Nie wiem dlaczego się na to pisałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, jak nie pojadę to zapłacę, taka była umowa i nie zamierzam się z niej wymigiwać.

Może i wypalały, ale co na taki zlocie ma zrobić totalny introwertyk, którego już grupa 6 osób zaczyna przytłaczać i przerażać? Nie wiem dlaczego się na to pisałem...

Znajdziemy Ci jakąś robotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Ale każdy tak ma przed pierwszym zlotem, też tak miałem. A potem się okazuje, że te obawy są bezpodstawne, jest dobra zabawa i się zapomina o wszystkich problemach.
no własnie zapomina jak zapomina, ale introwertyk zawsze ma trudniej w intergracji z dużą ilością osób.

Dla intro nie ma złotego środka oprócz :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Ale każdy tak ma przed pierwszym zlotem, też tak miałem. A potem się okazuje, że te obawy są bezpodstawne, jest dobra zabawa i się zapomina o wszystkich problemach.
no własnie zapomina jak zapomina, ale introwertyk zawsze ma trudniej w intergracji z dużą ilością osób.

Dla intro nie ma złotego środka oprócz :mhm:

z tego co wiem to na zlocie będzie co najmniej kilku introwertyków a może i nawet kilkunastu bo wielu osób nie znam ;) nikt od nikogo nie wymaga żeby gwiazdorzył przed ogółem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze posty uświadomiły mi, że miejsce zamieszkania jest bez znaczenia. Sądziłam, że ludzie w dużych miastach (Warsaw, 3city) boją się mniej, a tymczasem boicie się tak samo, jak ja - kreatura z pipdówy Osterode. Nie jest to może odkrycie na skalę rozszczepienia jądra atomu, ale zmienia perspektywę.

 

Lubię to! Tzn. ten post. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze posty uświadomiły mi, że miejsce zamieszkania jest bez znaczenia. Sądziłam, że ludzie w dużych miastach (Warsaw, 3city) boją się mniej, a tymczasem boicie się tak samo, jak ja - kreatura z pipdówy Osterode. Nie jest to może odkrycie na skalę rozszczepienia jądra atomu, ale zmienia perspektywę.

 

Lubię to! Tzn. ten post. ;)

:shock:

 

No i jak tam sraczka kochani???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×