Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co odróżnia mężczyzn od chłopców?


brid

Rekomendowane odpowiedzi

nie lubię odpowiedzialności także jestem chłopcem, szkoda tylko że ta staro wyglądam. Biorąc pod wzgląd kryterium odpowiedzialności to co drugi albo i więcej facet to chłopak a mój ojciec to ponad 70- letni chłopiec.

Detektyw Monk od zaliczenia panienki dorosłym się nie staniesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy 14 szwagier czyta i kolekcjonuje komiksy a chyba dość dojrzałym facetem jestem a na pewno odpowiedzialnym. Może też zacznę je czytać i nabiorę dzięki nim odpowiedzialności ;) bo od czytania tzw. mądrych książek wcale nie wydoroślałem.

Ja tez czytam komiksy (choć może obecnie lepsze by było określenie czytuję), i nie uważam się przez to za dziecinną osobę czy za chłopca, a nie mężczyznę. To jak powiedzieć że ktoś jest dziecinny bo podobał mu się Władca Pierścieni.

 

-- 04 cze 2012, 16:15 --

 

Candy 14 szwagier czyta i kolekcjonuje komiksy a chyba dość dojrzałym facetem jestem a na pewno odpowiedzialnym. Może też zacznę je czytać i nabiorę dzięki nim odpowiedzialności ;) bo od czytania tzw. mądrych książek wcale nie wydoroślałem.

Ściągnij sobie i obejrzyj starą kreskówkę He-Mana z lat 80tych. Na końcu każdego odcinka był morał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że temat jest bez sensu. Można się bawić w wymienianki ale to właściwie sprawa indywidualna. Inaczej będą padały same banały - slogany używane przez niekiedy "bardzo dorosłe kobiety".

 

Postawmy sprawę w drugą stronę: co odróżnia dziewczynki od kobiet? Też będą różne odpowiedzi...

 

Mushroom, Marsal2, mało satysfakcjonujące wypowiedzi...

Skoro osoba, która stworzyła temat wie jakiej odpowiedzi oczekiwać to chyba dyskusja nie ma większego sensu. Odpowiedzi może być tyle ilu jest ludzi i każda z nich będzie prawdziwa. Grunt tylko w tym, co chcemy usłyszeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×