Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach...


123huddy123

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że są nas dwie...

Ja-Ewa i druga ja-Luthien.

Ewa jest od zawsze. Jest miła, grzeczna, cicha, delikatna, nieśmiała, niezdecydowana. Chowa się. Mało kto ją szanuje. Ma mnóstwo znajomych, jest naiwna, daje się wykorzystywać.

Luthien jest od niedawna. Jest ostra, zdecydowana, brutalna, głośna, przerażająca i mściwa. Siedzi zawsze z boku, ale jest na bieżąco ze wszystkim. Ma obcych gdzieś, ale przyjaciół szanuje. Ludzie ja podziwiają za szczerość, ale też jej nienawidzą za to właśnie.

 

Ewa i Luthien kłócą się o wszystko. Zazwyczaj Luth wygrywa. nie wiem czy to dobrze. Trochę się tego boję. Świadomie, aczkolwiek nie pod moją kontrolą straszę ludzi. Ostatnio na przystanku siedziałm na ławce z zakrytą twarzą przez kaptur i śpiewałam London Bridge is Falling down tak cicho i wolno... Mężczyzna obok mnie odszeł trochę dalej, a kiedy pewna kobieta spytała czy moze usiąść obok, to zmroziłam ją wzrokiem. Później znowu z głową w dół śpiewałam dalej.

 

Na razie chcę się dowiedzieć co to moze być, boję sie tego.

Jutro idę do pewnego księdza wypytać czy mozę coś wie na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

123huddy123, przez Internet nie da się postawić żadnej diagnozy, ale wydaje mi się, że cierpisz na poważne zaburzenie lękowe o charakterze dysocjacyjnym, które doczekało się wielu nazw, np.: rozdwojenie jaźni, rozdwojenie osobowości, osobowość wieloraka, osobowość naprzemienna. Odsyłam Cię do artykułów pod linkami:

 

http://portal.abczdrowie.pl/osobowosc-wieloraka

http://portal.abczdrowie.pl/rozdwojenie-jazni

 

Uważam, że koniecznie powinnaś udać się do lekarza psychiatry i to jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×